Обирай зручний спосіб зв'язку:

Комфортні палати

Що потрібне пацієнту після пластичної операції? Звичайно ж, зручні умови знаходження у клініці та грамотно організована подальша реабілітація. Знаючи це, ми робимо все, щоб клієнти клініки Vidnova відчували себе комфортно і не переймалися дрібними побутовими моментами.

Комфортні палати – перший крок до швидкого відновлення

Більшість пластичних операцій вимагають від 1 до 5 днів спостереження спеціалістів за здоров’ям пацієнта і дуже важливо у цей період залишатися у клініці.

Комфортні палати - Vidnova

Для зручності клієнтів у нас передбачені просторі одно- та двомісні кімнати з усім необхідним: доступом до Wi-Fi інтернету, телевізором, холодильником, окремим санвузлом та душовою кабіною. Також нашим клієнтам доступна двокімнатна палата VIP-класу з передбаченою в ній вбиральні та зоною для відпочинку.

Крім комфортабельного розміщення нашим пацієнтам пропонується також смачне та здорове харчування. Ви можете замовити їжу із ресторану прямо до себе в палату. Наш персонал візьме на себе всі організаційні моменти цієї послуги.

Комфортні палати - Vidnova

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та належну якість наданих послуг. Ми враховуємо побажання пацієнтів та намагаємось забезпечити їм максимум комфорту. Вибираючи клініку Vidnova, ви отримуєте високий рівень медичного сервісу.