Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лікування ясен

Лікування ясен – затребувана стоматологічна процедура у світі. Кожна третя людина стикається з проблемами кровоточивості та запалення м’яких тканин пародонту. Запущені форми таких захворювань, як пародонтит та пародонтоз часто призводять до втрати здорового зуба.

Стоматологія нового покоління в клініці Vidnova пропонує ефективне та швидке лікування ясен у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі – ультразвукову вектор-терапію та «закритий кюретаж» – професійне чищення та полірування коренів зубів, які збережуть зуб живим.

ПАРОДОНТИТ І ПАРОДОНТОЗ: ОСОБЛИВОСТІ

Пародонтологія – частина сучасної стоматології, присвячена лікуванню та профілактиці захворювань пародонту – тканин, що оточують зуб. Виділяють кілька основних захворювань пародонту, з якими можна успішно впоратися:

  • Гінгівіт – початкова стадія запалення м’яких тканин, яка часто перетікає у хронічну форму. Це є головною причиною виникнення пародонтиту.
  • Пародонтит – ураження тканин бактеріальною інфекцією, що призводить до їх кровоточивості та запалення.
  • Пародонтоз – серйозна патологія – системна поразка, що проявляється атрофією зубних осередків (альвеолярних відростків).

Лікуванням пародонтиту та пародонтозу займається стоматолог-пародонтолог. Що є приводом для звернення до фахівця:

  • поява крові після чищення зубів;
  • присутність неприємного запаху з рота;
  • темний наліт на зубах;
  • припухлість та свербіння ясен;
  • оголення шийки зуба;
  • деяка рухливість зубів.

ЛІКУВАННЯ ЯСЕН: ПЕРЕВАГИ ВЕКТОР-ТЕРАПІЇ

Стоматологія  у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі у клініці Vidnova проводить ефективне та щадне лікування ясен за допомогою апаратної процедури – Вектор-терапії. Під час процедури використовується інноваційний німецький ультразвуковий апарат Vector, який дозволяє провести чищення пародонтальної кишені, видаливши підясенний камінь та бактерії з кореня зуба та слизової оболонки ясна.

Лікування ясен проходить абсолютно безболісно, ​​безкровно та комфортно для пацієнта. Це можливо завдяки спеціальній гідрооболонці на кінці насадки апарата. Її складові елементи – спеціальний гель (суспензія гідрокситапатиту кальцію) та вода. Під дією ультразвуку відбувається очищення та промивання пародонтальної кишені.

Після традиційного лікування пародонтиту та пародонтозу поверхня зубів залишається шорсткою, що може надалі спровокувати появу нової інфекції. При лікуванні ясен векторною терапією відбувається шліфування зуба – це надійний захист від повторного інфікування. Методика також підходить для очищення зубних імплантатів.

Лікування ясен за допомогою вектор-терапії не травмує ясна та емаль зуба! Процедура кожного пацієнта підбирається індивідуально, враховуючи стоматологічні особливості людини.

ЛІКУВАННЯ ЯСЕН: ЗАКРИТИЙ КЮРЕТАЖ

Один з методів допомоги при пародонтиті та пародонтозі – професійне чищення та полірування коренів зубів – закритий кюретаж. Процедура проводиться за допомогою хірургічного інструменту. Вона рекомендована стоматологами-пародонтологами на ранніх та середніх стадіях захворювання. Закритий кюретаж знімає запалення та кровоточивість тканин, повертаючи радість посмішки.

Ціна лікування ясен у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі

Вартість стоматологічної послуги – лікування ясен визначає на першій консультації у клініці Vidnova. Ціна висить від ступеня ураження тканин, обсягу роботи та наявності супутніх захворювань.
Детальну інформацію про лікування ясен ви можете дізнатися у розділі «Ціни» або у адміністраторів клініки за тел:+38 (096) 214-03-33.