Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лікування гіпергідрозу

Надмірне потовиділення (гіпергідроз) проявляється у 3% людей і найчастіше зачіпає такі зони, як обличчя, пахви, долоні, стопи. Ця «особливість» організму не є захворюванням і не впливає на здоров’я людини. Однак вона викликає відчуття постійного дискомфорту, а з ним психологічні комплекси, підвищену тривожність за свій зовнішній вигляд та зниження самооцінки.

У клініці Vidnova у Львові, Дніпрі, Запоріжжі успішно проводиться лікування гіпергідрозу препаратами, що містять ботулотоксин – ін’єкції препарату Діспорт (Франція), які вводяться у проблемну ділянку шкіри та блокують цю проблему. Зробіть ваше життя комфортним!

Лікування гіпергідрозу

Показання до процедури

Основне показання до процедури – таке сильне потовиділення в області чола, долонь, пахвових западин, стоп, яке заважає соціальному життю людини.

Перед проведенням маніпуляції необхідно виключити ймовірні захворювання, внаслідок яких міг розвинутись гіпергідроз (наприклад, наслідки інфекційних та запальних захворювань, хвороб печінки, нирок, легенів, порушення в роботі ендокринної системи).

Показання до процедури визначаються на індивідуальну консультацію у пластичного хірурга або лікарів-дерматокосметологів у Львові, Дніпрі, Запоріжжі

Консультація включає:

 • огляд естетичного фахівця,
 • детальні відповіді на питання, що є у пацієнта, визначення методики.

Після консультації можна відразу провести процедуру.

При необхідності пацієнт прямує на додаткові обстеження для уточнення причин виникнення надмірної пітливості.

Протипоказання

Лікування посиленого потовиділення за допомогою ін’єкцій Диспорт має протипоказання:

 • онкологічні захворювання,
 • періоди вагітності, грудного вигодовування,
 • порушення згортання крові,
 • шкірні захворювання у місцях ін’єкцій,
 • індивідуальна непереносимість препарату,
 • алергічні реакції на компоненти препарату.

До відносних протипоказань можна віднести ГРВІ, високу температуру тіла. Процедура проводиться, коли людина абсолютно здорова.

Лікування гіпергідрозу

Переваги лікування гіпергідрозу

 1. Робота із сертифікованими препаратами. Фахівці клініки Vidnova у Львові, Дніпрі, Запоріжжі працюють виключно з препаратами, які мають міжнародні сертифікати якості.
 2. Універсальність. Ін’єкції Диспорту підходять пацієнтам різного віку. Вони максимально гіпоалергенні. Їх можна виконувати будь-якої пори року.
 3. Локальна дія. Препарат діє в місцях, куди виконані ін’єкції. Він не поширюється на сусідні зони та не впливає на організм у цілому.
 4. Малоінвазивність. Процедура не потребує спеціальної підготовки пацієнта, відсутня період реабілітації. Шрамів та рубців немає.
 5. Економія часу. Лікування гіпергідрозу обличчя, пахв, долонь, стоп проводиться за 1 процедуру.
 6. Немає звикання. Ін’єкційна методика не викликає звикання.
 7. Стабільний результат. Ефект зберігається до 9 місяців. Потім ін’єкції рекомендується повторити.

Лікування підвищеної пітливості: особливості процедури

Особливої ​​підготовки не потрібно. Однак рекомендується видалити волосся в області ін’єкції і напередодні маніпуляції не користуватися антиперспірантом. Також варто відмовитися від вживання алкоголю та препаратів із групи антикоагулянтів.

Процедура триває близько 30 хвилин. Її можна умовно поділити на такі етапи:

 1. Перед ін’єкціями спеціаліст проводить пробу Мінора (йодо-крохмальний тест). Вона показує повну картину – забарвлює надмірно потіє площу шкіри в синій колір, а також дає можливість визначити схему корекції, розрахувати дозування препарату. Дозування завжди розраховується індивідуально, тому ризик побічних явищ знижений максимально.
 2. Підготовка ін’єкційної зони. Усунення себуму (продукт діяльності сальних залоз), дезинфекція.
 3. Проведення ін’єкцій. Диспорт вводиться тонкою голкою. При необхідності на шкіру накладається спеціальний знеболюючий крем. Відчуття зручні. Водний препарат впливає на нервові закінчення, завдяки чому активність сальних залоз зменшується, а пітливість входить у показники норми.

Лікування гіпергідрозу: реабілітаційний період

Після ін’єкційної корекції пацієнт може вести звичний спосіб життя.

Як правило, результат – зниження потовиділення відчувається через 2-3 доби. Пацієнти відзначають відсутність вологості та подразнення від поту. Функція потових залоз остаточно стабілізується через 2 тижні.

Перші кілька днів у місцях ін’єкцій можуть спостерігатися невеликі синці та набряки, які швидко минають.

Протягом 7 днів краще утриматися від прийняття гарячої ванни, походів на пляж, лазню або сауну. Не рекомендується 10 днів вживати алкогольні напої.

Ціна лікування підвищеної пітливості (гіпергідрозу) у Львові, Дніпрі, Запоріжжі

Вартість 1 одиниці препарату Діспорт для лікування гіпергідрозу складає 35 грн. Орієнтовно потрібно від 100 одиниць. Точна кількість визначається індивідуально на консультації, виходячи з особливостей пацієнта, а також в залежності від потрібної кількості ін’єкцій.