Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лікування зубів під мікроскопом

Дентальний операційний мікроскоп – інновація, яка вивела стоматологію на новий рівень якісного та ефективного надання послуг. Стоматолог більше не працює “наосліп” – орієнтуючись тільки на відображення в робочому дзеркалі. Адже – «бачимо більше – робимо більше».

Лікування зубів під мікроскопом у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі дозволяє пацієнту отримати якісний та максимально прогнозований результат.

Лечение зубов под микроскопом

Застосування мікроскопа в стоматології та його можливості

Місія сучасної стоматології – зберегти власний зуб пацієнта живим. Але донедавна навіть найдосвідченіші стоматологи працювали на дотик: адже діаметр кореневого каналу становить лише 1 міліметр. Завдяки наявності в руках у спеціаліста оптики він може виконувати ювелірні маніпуляції найскладніших стоматологічних випадків та рятувати «безнадійні» зуби. Сьогодні це невід’ємна частина робочого процесу.

Лікування зубів під мікроскопом у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі у клініці Vidnova проводиться на ультрасучасній та надточній оптиці Carl ZEISS EXTARO 300 (Німеччина).

Її перевага полягає у вбудованому модулі флуоресцентного підсвічування Fluorescence Mode та можливості збільшення робочого простору у 30 разів. Таким чином, підвищується ефективність та точність діагностики та лікування.

Зазначимо, клініка Vidnova одна з небагатьох у місті працює із використанням нового цифрового дентального обладнання. Процедури підходять як дорослим, і дітям.

Carl ZEISS EXTARO 300

Переваги лікування зубів під мікроскопом

 • Висока точність діагностики. 30-кратне збільшення дає прекрасний огляд анатомічного простору всередині кореня. Стоматолог деталізовано бачить усю поверхню. Завдяки цьому успіх ендодонтичних маніпуляцій збільшується до 98%.
 • Контроль процесу. Фахівець бачить повне поле та з ювелірною точністю може оцінити стан порожнини. Тому можна проводити рентгенографію. Це особливо цінно під час обстеження вагітних, дітей та пацієнтів, яким не рекомендується опромінення.
 • Щільне лікування кореневих каналів. Працюючи з використанням оптики, стоматолог-ендодонтист контролює видалення ушкоджених тканин; здорові повністю зберігаються.
 • Зниження лікарських помилок та ускладнень. Зменшується ризик неправильних дій спеціаліста, а також травматизація.
 • Економія часу. Налагоджена ергономіка (робота в 4, а за потреби і в 6 рук) скорочує час маніпуляції у 1,5-2 рази.
 • Відеофіксація процесу. Пацієнт може проконтролювати та оцінити стан порожнини рота до та після.

Показання для лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі проводиться у таких випадках:

 • консультація та діагностика. Ретельне обстеження – запорука успішного планування та якісного лікування. Оптичний прилад дозволяє виявити поразки на початкових стадіях, непомітні неозброєному оку. Серед них: карієс на ранній стадії, відгалуження та вигини каналів, тріщини та мікротріщини, перфорації, переломи, щільність прилягання пломбувального матеріалу, локалізацію зламаних інструментів.
 • лікування каналів (ендодонтія). Завдяки збільшенню фахівець може виявити і «пройти» канал, побачивши його відгалуження протягом усього, навіть за вигинами. А також визначити додаткові канали, які не видно під час стандартного огляду.
 • перелікування каналів та їх герметизація. Апарат показує будову каналу, робить видимим пломбувальний матеріал та змінені тканини.
 • терапевтична стоматологія: пульпіти, періодонтити, карієс, видалення старих пломб та встановлення нових реставрацій. Використання апарату дозволить врятувати зуб, який після неякісних маніпуляцій необхідно було тільки видаляти.
 • хірургічна стоматологія. Ефективне усунення кіст та гранульом із збереженням тканин.
 • препарування під ортопедичні конструкції. Ротова порожнина ретельно готується до протезування. За допомогою дентального приладу проводиться щадне препарування. Це важливо для щільності прилягання коронок та вінірів. Крім цього, виключається ризик виникнення карієсу під коронками та реставраціями.
 • видалення стороннього тіла. Під оптикою можна вилучити з каналів залишки зламаних інструментів після минулого невдалого лікування.
 • професійна гігієна. Професійне чищення зубів – найкраща профілактика виявлення карієсу. Ми проводимо сучасну гігієну Air Flow із використанням оптики. Видалення відкладень проводиться максимально щадним для тканин.

Як відбувається лікування зубів під мікроскопом?

Лікування зубів під мікроскопом у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі – це новий рівень взаємодії стоматолога та пацієнта.

Мікроскоп знаходиться над стоматологічним кріслом, у якому розташувався пацієнт. Фахівець сидить за його головою, не потрапляючи у поле зору та не нахиляючись над людиною. Оптимальна дистанція робить усі маніпуляції комфортними.

Лечение зубов под микроскопом

За ходом того, що відбувається, можна спостерігати на моніторі, куди виводиться зображення з операційного пристрою та інтраоральних камер. Стоматичні маніпуляції відбуваються на найвищому рівні. Усі етапи процесу візуалізуються, записуються та суворо документуються. У цей час пацієнт релаксує та відпочиває.

Також у клініці представлено лікування під медикаментозним сном (седацією). Це особливо актуально для найменших пацієнтів, а також тих, хто пережив негативний досвід у минулому або відчуває сильне хвилювання. Седація застосовується як за медичними показаннями, так і за бажанням пацієнта, наприклад, якщо обсяг лікування досить великий.

Переваги стоматології Vidnova

Чому нам довіряють?

  • Ми довели, що стоматологічні процедури можуть бути комфортними. Ми гармонійно поєднуємо інноваційне обладнання з досвідом та компетенцією лікарів-стоматологів.
  • Наше завдання – зберегти зуб живим. І ми успішно рятуємо зуби, які підлягають видаленню.
  • Найвища цінність для нас – ваші здоров’я та ідеальна посмішка.

Ціна лікування зубів під мікроскопом у Львові, Києві, Дніпрі, Запоріжжі

Вартість стоматологічних послуг завжди визначається індивідуально на консультації. Фахівець складе послідовний план лікування, детально розповість про майбутні процедури та озвучить остаточну вартість.

Докладніше з цінами ви можете ознайомитись у розділі «Ціни» або у адміністраторів клініки за тел:+ 38 (096) 214-03-33.