Обирай зручний спосіб зв'язку:

Масаж обличчя STARVAC

Гарне доглянуте обличчя – цього прагне кожна дівчина! На жаль, з часом у дзеркалі можна помітити сіточку зморшок на обличчі, зміну овалу, потьмянілий колір шкіри.

Професійний вакуумний масаж на апараті Старвак – ефективна процедура апаратної косметології. Вона показує приголомшливі результати після першого сеансу! Процедура омолоджує, а також допомагає зберегти красу та здоров’я шкіри.

Особливості процедури

Апаратна процедура виконується на інноваційній системі Starvac (Франція). На шкіру впливає вакуум, що створюють спеціальні ручні зонди, схожі на чаші. Вони делікатно втягують невеликі ділянки дерми та м’язи, розташовані під ними. Відбувається посилення мікроциркуляції крові та лімфотоку, оновлення шкірного покриву.

Starvac масаж обличчя включає 5 етапів:

 1. Фахівець очищає шкіру пацієнта. Наносить спеціальний зволожуючий та стимулюючий крем, який посилює ефект маніпуляції.
 2. Вакуумною насадкою обробляються лімфовузли та лімфоструми.
 3. За масажними лініями проводиться тонізація дерми на невеликій частоті всмоктування.
 4. Забезпечення ефекту ліфтингу. Спеціаліст підвищує частоту імпульсів, домагаючись посилення тонусу м’язів.
 5. Завершення сеансу – обробка всієї зони роликовою насадкою.

Ручними зондами фахівець опрацьовує обличчя, шию та зону декольте. Компетентність лікаря-косметолога та правильна техніка виконання сеансу є дуже важливими.

Правильні рухи зонда виключають переростання та травматизацію шкірного покриву. Сеанс відбувається максимально комфортно для пацієнта, без неприємних або больових відчуттів. Маніпуляція максимально щадна – після неї не буде синців і почервоніння.

Фахівці Vidnova розробили авторський курс масажу Starvac із HydroPeptide – anti-age косметикою преміального класу! У складі HydroPeptide – комплекс складних пептидів, які, впливаючи на клітинному рівні, сповільнюють старіння тканин. Відбувається збагачення дерми пептидами, гіалуроновою кислотою, антиоксидантами. Пацієнт отримує видимий ефект без уколів краси.

масаж особи Старвак, масаж обличчя StarVac

Вакуумний масаж обличчя Старвак: показання

Масаж обличчя Starvac рекомендується при перших вікових змінах, а також для підтримки краси та молодості шкіри. Він комплексно бореться із такими проблемами:

 • втрата тонусу дерми (в’ялість, провисання)
 • вікові зморшки
 • нечіткий овал обличчя
 • «подвійне» підборіддя
 • тьмяний колір обличчя, в’янення шкіри

Процедура застосовується для усунення набряклості та повноти особи. Найчастіше у пацієнтів при цій проблемі яскраво виражені малярські «мішки» (їх ще називають суфи, виличні грижі). Старвак для обличчя значно покращує цей косметичний недолік, особливо в поєднанні з дієти без солі (повне виключення солі з раціону) і мікрострумами.

масаж обличчя Старвак, масаж обличчя StarVac

Протипоказання

Масаж обличчя Starvac не рекомендується при:

 • онкологічні захворювання (доброякісні, злоякісні утворення)
 • захворювання шкіри в області проведення процедури (герпес, вугровий висип)
 • підвищеної ламкості судин та капілярів
 • схильність до утворення тромбів
 • вагітності, лактації
 • простудні захворювання

Перед сеансом спеціаліст з апаратної косметології проводить консультацію.

Підготовка до вакуумно-роликового масажу обличчя Старвак

Спеціальної підготовки не потрібно. Ми рекомендуємо дотримуватися водного балансу – за 30 хвилин до маніпуляції випити склянку чистої негазованої води. Після – знову випити склянку води.

StarVac масаж особи, масаж обличчя Старвак

Переваги

Універсальність. Процедура підходить для будь-якого типу шкіри. Вона ефективна як для зрілої, так і молодої шкіри (з 25 років).
Унікальні ручні зонди. Запатентовані ручні зонди дозволяють ефективно опрацювати всі зони. Їхній прямий вплив на дерму забезпечує високі
Очевидний результат після 1 сеансу. Розгладжуються зморшки, настає ефект ліфтингу, очищаються пори, вирівнюється колір обличчя.
Пролонгований ефект. Стабільний ефект досягається після курсу. Рекомендується 8-12 процедур із періодичністю 1-3 дні залежно від індивідуальних показників.

З вартістю Starvac масаж особи та повним переліком цін на послуги медичної косметології можна ознайомитись у розділі «Ціни».

Вартість послуги
Назва послуги
Вартість
Сеанс "STANDART" (30-45 мин)
500 грн
Сеанс "STANDART+" (1 час)
600 грн
Лифтинг-массаж лица STARVAC
350 грн