Обирай зручний спосіб зв'язку:

Мікроструми

Мікроструми для обличчя – нове слово в естетичній косметології. Процедура має на увазі вплив імпульсів низькочастотного струму на шкіру. Після неї помітно зменшуються зморшки, підвищується тугор шкіри і вирівнюється колір.

ПРИНЦИП ДІЇ

Мікрострумова терапія – унікальний вид фізіотерапії, який омолоджує та одночасно оздоровлює шкірний покрив за допомогою імпульсів струму. Для цього застосовується струм низьких частот та амплітуд (від 10 до 600 мкА та з частотою від 0,1 до 300 Гц.). Він схожий за параметрами з електричними імпульсами людського організму. Завдяки цьому мікрострумова терапія прискорює процеси метаболізму в клітинах шкіри, покращує мікроциркуляцію крові, активізує вироблення еластинових та колагенових волокон. Більше того, процедура благотворно впливає на судинну систему та м’язи.

Мікроструми

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ

Мікроструми для обличчя рекомендуються для вирішення таких естетичних проблем:

  • підтяжки обличчя та розгладжування зморшок;
  • усунення мішків і темних кіл під очима;
  • лікування гіперпігментації та вугрової висипки;
  • зняття набряклості та нормалізації роботи сальних залоз.

Мікроструми для обличчя показані при надто сухій та чутливій шкірі.
Низькочастотний струм також застосовують під час реабілітаційного процесу після пластичних операцій – підтяжки обличчя, блефаропластики.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ

Мікроструми для обличчя у Львові та Запоріжжі у клініці Vidnova виконуються на спеціальному апараті, який генерує струм.
Перед початком сеансу на очищену шкіру наноситься основа-провідник (спеціальний струмопровідний склад). Потім підбирається інтенсивність впливу імпульсів струму кожного пацієнта індивідуально.
Мікроструми для обличчя у клініці Vidnova проводить лікар-косметолог. Фахівець обертальними рухами стимулює шкіру електродом.
Після процедури на обличчя наноситься заспокійливий захисний гель або крем.

КУРС ПРОЦЕДУРИ

Після 1-ї процедури пацієнт отримує видимий ліфтинг-ефект, йде набряклість. Мікрострумова терапія має накопичувальний ефект. Для досягнення стабільного результату рекомендується пройти курс із 10-15 сеансів.
Як підтримуюча процедура можна проходити мікрострумову терапію 1-2 рази на місяць.
Мікроструми для обличчя у Львові та Запоріжжі у клініці Vidnova поєднуються з іншими популярними косметологічними процедурами – чисткою та пілінгом особи, карбокситерапією та плазмоліфтингом.

Ціна мікрострумів для обличчя у Львові та Запоріжжі

З вартістю процедури та повним переліком цін на послуги медичної косметології можна ознайомитись у розділі «Ціни ».

Хто проводить:

Кононыхина Анна Валерьевна
Кононихіна Анна Валеріївна

косметолог-естетист

Хлевная Алена Юрьевна
Хлівна Альона Юріївна

лікар-дерматокосметолог

Вартість:

Мікрострумова терапія «Голлівудський ліфтинг»
820 грн
Мікрострумова терапія «Голлівудський ліфтинг PLUS»
1200 грн