Обирай зручний спосіб зв'язку:

Закрита ринопластика: популярна операція

Пластичний хірург клініки Vidnova Світлана Анатоліївна Работенко відвідала перший україно-турецький кадавер-курс із пластики носа, організований та проведений пластичними хірургами – Сурейя Селендиром та Едгаром Камінським. У рамках курсу фахівець удосконалила знання з техніки – закрита ринопластика.

Світлана Анатоліївна розповіла, як пройшов процес навчання та чому сьогодні закрита ринопластика користується популярністю.

– Світлано Анатоліївно, розкажіть, де проходило навчання?

– Кадавер-курс проходив в університетській клініці Туреччини. Під керівництвом доктора Сурей та Едгара Камінського ми з колегами відточували майстерність сучасних методик при закритій ринопластику.

Закрита ринопластик222

Робота на кадаверах (трупних головах) надзвичайно цікава та пізнавальна. Крок за кроком ми виконували вказівки наших учителів. закрита ринопластика фото

закрита ринопластика фото 2

Другий день курсу пройшов у школі ринопластики професора Сурейя. Тут проводилася теоретична частина курсу. Ми розбирали клінічні випадки, удосконалювали навички 3D-моделювання, дивилися приклади відеоробіт, під час яких і застосовувалися техніки та прийоми закритої ринопластики.

– У чому перевага закритої ринопластики?

– Закрита ринопластика, як тип хірургічного втручання, не потребує зовнішніх розрізів, зберігає всі хрящі та кістки носа, не порушує основні зв’язки та м’язи. Техніка вимагає від пластичного хірурга певних знань та навичок. По-суті, фахівець працює з носом «наосліп». Закрита ринопластика не залишає “слідів”.

– Чому сьогодні Туреччина – лідер із пластики носа?

– Закрита ринопластика вийшла на високий рівень у Туреччині завдяки національній «родзинці» зовнішності у населення. Турки завжди прагнули скоригувати свій ніс. Зробити його більш витонченими та «європейськими».

закрита ринопластика4

Сьогодні Туреччина має чудову базу для навчання з якісним рівнем клінік та сучасним підходом до хірургії. При затребуваності операцій існує жорстка конкуренція між хірургами. «На плаву» залишаються найсильнішими.

– Що вас найбільше вразило в турецьких фахівцях?

– Турецькі фахівці педантичні та точні у всьому: у консультації, плануванні та проведенні операції, фотографуванні. Це змінює багато поглядів на речі, вдосконалює роботу та заряджає емоціями!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько