Обирай зручний спосіб зв'язку:

Похолоднішало? Настав час омолоджувати шкіру!

З першими холодами в клініках пластичної хірургії починається справжня «весна»! Адже це найкращий час для проведення всіх процедур з омолодження шкіри, відновлення її природної краси та сяйва після літньої спеки, згубного впливу вітру та сонця.

Пластичні хірурги рекомендують проводити будь-які процедури догляду за обличчям і тілом саме в осінньо-зимовий період. Оскільки досягнення максимального ефекту потрібно цілий комплекс заходів, що розтягує процес на місяці. Зате результат може бути дуже позитивним: доглянута шкіра, підтягнуте тіло, відсутність зморшок та ознак в’янення.

Найпростіший метод відновлення шкіри, що постраждав від ультрафіолету, складається з двох етапів.

Повертаємо чистоту

Перший етап – повернення шкірі її природної чистоти. Необхідно провести чистку, яка позбавити епідерміс від відмерлих клітин, а також забруднень, спричинених контактом з агресивним довкіллям.

Чищення шкіри також буває кількох видів. Найбільш щадним вважається ультразвукове чищення обличчя, а також поверхневий хімічний пілінг. Верхній шар епідермісу знімається за рахунок контакту із фруктовими кислотами. Процедура безболісна і ефективна: шкіра стає більш гладкою, набуває рівного кольору.

Пілінг може бути також серединним чи глибоким. Серединні пілінги допомагають навіть позбавлятися дрібних зморшок, а глибокі – зробити менш помітними.

Крім хімічного очищення, існує ще апаратна. Наприклад, дермабразія за допомогою спеціальних шліфувальних насадок (або за допомогою цілеспрямованого розпилення кристалів) верхній шар шкіри механічно видаляє. Така процедура іноді потребує застосування анестезії. Але ефект від неї тим більше яскраво виражений – людина виглядає явно молодшою ​​за свої роки.

Нарешті, є ще лазерне чищення обличчя – «спалювання» відмерлих клітин за допомогою променя.

Підживлюємо вітамінами

Другий етап відновлення шкіри – це її харчування. Після чищення шкірі потрібна реабілітація. Найкраще для цього підходять ін’єкційні методики, наприклад, мезотерапія. Вітамінні комплекси доставляються “за місцем” – тобто, безпосередньо в шкіру.

Існує і радикальніший метод – плазмоліфтинг. Цей метод передбачає забір невеликої кількості крові у пацієнта, її очищення, обробка в центрифузі, що збільшує кількість тромбоцитів та ін’єкції. Плазмоліфтинг прискорює процеси регенерації, живить, допомагає шкірі формувати товстіший шар колагену в тих місцях, де, за віковими причинами, він став тоншим (і де сформувалися зморшки).

Повернути шкірі красу та молодість просто – для цього потрібно лише вчасно приділити собі увагу та дбати про своє здоров’я!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько