Обирай зручний спосіб зв'язку:

Підготовка до пластичної операції восени

Осінь – актуальна пора для проведення пластичних операцій. Але підготовка до них зазвичай займає певний час. Іноді це лише кілька днів, в інших випадках навіть кілька тижнів. Розглянемо основні етапи підготовки до операції.

Консультація

Будь-якій операції передує попередня консультація у спеціаліста. Добре, коли перший візит до нього дає відповіді на основні питання пацієнта. Наприклад, якщо клієнт не впевнений у тому, яка операція йому підходить, пластичний хірург повинен розповісти про різні варіанти пластики, а також про малоінвазивні нехірургічні процедури, якщо ті здатні дати очікуваний ефект.

Обстеження

Наступний етап підготовки – обстеження та медогляд. Хороше самопочуття та показники здоров’я клієнта – основна запорука того, що операція пройде успішно.

Харчування

За два-три тижні до операції пластичний хірург зазвичай призначає пацієнтові дієту. Це звичайне здорове харчування, яке виключає споживання смажених та жирних продуктів (щоб не перевантажувати печінку та серце). Також заборонено алкоголь, адже його споживання значно ускладнює роботу нирок.

З рекомендованих продуктів – відварені овочі, фруктові запіканки та салати (за відсутності алергії на свіжі фрукти), продукти з білком (м’ясо, бобові). Мінімум солодощів, але деякі лікарі рекомендують у невеликих кількостях шоколад – як потужний енергетик, що підвищує настрій та життєвий тонус.

Будьте красивими та дбайте про себе!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько