Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пора омолоджуватися до Нового року!

Жінка, яка любить себе, прагне завжди добре виглядати. Але щоденні стреси та робочі навантаження, нерегулярне харчування, несприятливе довкілля роблять свою справу – вікові ознаки починають проявлятися часом дуже рано. Вже в 28-35 років багато молодих жінок можуть «похвалитися» наявністю перших зморшок.

Адже так хочеться бути красивою та молодою! Тим, хто готовий до позитивних змін у своєму житті, слід подумати про процедури, що омолоджують. Найпростіші для підтримки балансу вологості шкіри можна робити і вдома. Це застосування якісних скрабів та масок. Але тільки домашнього догляду може бути мало, якщо передчасне старіння набуло чинності.

Пластична хірургія пропонує кілька видів малоінвазивного омолодження шкіри. Напевно, найпопулярніший з них – це, звичайно ж, ін’єкції ботоксу (омолодження ботулотоксином).

Ботулотоксин – органічний бактеріальний компонент, безпечний для здоров’я людини. Застосовують цей засіб у кількох галузях медицини, наприклад, в офтальмології. Вплив ботулотоксину обумовлюється місцевою нейтралізацією роботи нервового закінчення. Простіше кажучи – ін’єкції ботоксу тимчасово усувають нервове закінчення, яке спричиняє скорочення м’язів і тим самим посилює прояв мімічних зморшок.

Ботулотоксин вважається одним з найефективніших і найбезпечніших препаратів, які не мають побічних ефектів і не призводять до розвитку будь-яких ускладнень.

Ін’єкції ботоксу роблять амбулаторно, вся процедура може тривати від 15 до 30 хвилин. Іноді навіть не застосовується місцева знеболення.

Після уколів на місці проколів шкіри можливі почервоніння та невеликі синці, які зникають протягом кількох діб.

Проте ефект від ботулотоксину дивовижний: обличчя розгладжується, а зморшки стають непомітними.

Тривалість ефекту – до року (іноді й більше). Потім нервове закінчення відновлюється. Однак можна проводити другу та третю процедури омолодження, оскільки ін’єкції ботоксу не викликають жодних ускладнень і при повторному застосуванні.

Якщо вже зараз задуматися про омолодження, то обличчя буде молодшим і ніжнішим усю осінь, зиму та весну. А що може тішити більше, ніж краса та задоволення собою!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько