Обирай зручний спосіб зв'язку:

Майстер-клас «Просунута естетична хірургія обличчя» у Відні

Естетична хірургія – стрімко розвивається область медицини, в якій працюють професіонали всього світу. Основні завдання такої хірургії – підвищувати привабливість людської особи, прагне у цьому питанні до досконалості. Разом з тим, хірургія обличчя часто має реконструктивний характер – відновлює зовнішність після травм.

Напевно, найбільш потрібна частина хірургії особи – це омолодження та пов’язані з ним зміни. Насамперед підтяжка обличчя (періорбітальна, верхня третина особи, кругова), а також боротьба з ознаками старіння в області шиї (підтяжка, усунення другого підборіддя).

Результати останніх розробок у галузі хірургії особи були нещодавно представлені у Відні. Тут 13, 14 та 15 листопада були проведені майстер-класи за найсучаснішими методиками пластики обличчя та шиї.

– Цей майстер-клас не призначався виключно молодим спеціалістам для здобуття досвіду. Нові методики стануть у нагоді професіоналам, у тому числі тим, хто працює в українських клініках, – розповіла пластичний хірург, учасниця майстер-класу «Просунута естетична хірургія обличчя» у Відні Світлана Работенко. – Кожному лікарю необхідно підвищувати кваліфікацію та стежити за новинками, відкриттями, розробками та дослідженнями. Українські пластичні хірурги – одні з найпоширеніших у Європі, але для того, щоб не упускати свою планку, ми маємо розвиватися.

На сьогоднішній день, пластика обличчя та шиї входить до п’ятірки найзатребуваніших операцій у світі, та до десятки найпопулярніших в Україні. Пластику обличчя частіше роблять жінки, але кількість клієнтів-чоловіків збільшується з кожним роком.

Найчастіше підтяжка обличчя та шиї цікавить жінок віком від 35 до 45 років. Як правило, перша підтяжка робиться в 40-45 років, до того омолодження проводиться за рахунок малоінвазивних процедур, таких як ін’єкції ботокса.

Донедавна було проблематично омолодити обличчя і при цьому омолодити шию, область під підборіддям. Сучасні методики дозволяють прибрати друге підборіддя, підтягнути овал обличчя, що оплив з віком. У деяких випадках лікарі рекомендують застосовувати імплантати, щоб надати обличчю більшої привабливості, рельєфу і тим самим усунути провисання шкіри.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько