Обирай зручний спосіб зв'язку:

Чи є протипоказання до застосування ботоксу?

Кожен, хто хоч раз замислювався про омолодження, знає, що таке ботокс. Загальновідомий факт, що ін’єкції ботоксу «розгладжує» зморшки і вважається безпечним препаратом (що підтверджено сотнями досліджень). Однак із кожного правила є свої винятки. Для того, щоб застосування ботоксу було абсолютно безпечним і максимально ефективним, потрібно знати, які існують обмеження та протипоказання до цього препарату. /wp-content/uploads/2017/11/1.jpg.pagespeed.ce_.ex4Lgxzlmk-300×300.jpg” alt=”” width=”300″ height=”300″ />

Коротко дію ботокса можна описати так. Органічний компонент ботулотоксину виробляється бактеріями. На його основі роблять препарати, які впливають на чутливість нервових закінчень, викликаючи їхню тимчасову дисфункцію. В результаті м’язи, що скорочуються внаслідок імпульсу цих нервових закінчень, тимчасово «паралізуються» – і мімічні зморшки стають менш помітними.

. Ботулотоксин застосовують у медицині як для омолодження, але й лікування багатьох хвороб.

Мало хто знає, що у ботокса все ж таки є протипоказання. По-перше, це ті обмеження, які є при використанні будь-яких медичних препаратів або методик:

  • Ботокс не застосовують при вагітності та годуванні груддю, а також під час будь-якого гострого процесу в організмі (застуда, інфекція, отруєння, висипання, загострення хронічних захворювань).
  • Ін’єкції ботоксу не колють клієнтам, які нещодавно проходили лікування антибіотиками.
  • Не роблять ін’єкції та пацієнтам із проблемами згортання крові (а також протягом місяця після прийому антикоагулянтів).

ін’єкції ботокса. Однак у разі все залежить від віку. Формування антитіл активніше у людей до 30 років, а ботокс все ж таки радять застосовувати після 35 років. Згодом організм менш активно реагує на ботокс і антитіла не формуються у тому кількості, щоб якось завадити проявитися результату від застосування препарату. Проте лікарі все одно рекомендують робити перерви між ін’єкціями. Незважаючи на те, що ботокс можна застосовувати постійно – ефект від ін’єкції триває до року, потім процедуру можна повторювати – все ж таки рекомендують після 5-7 курсу ін’єкцій зробити перерву на півроку. Такий підхід зменшить ризик формування «нечутливості» до ботоксу.

Третя група обмежень – пацієнти після тяжких травм (черепно-мозкові травми, струс мозку, інсульти). За таких уражень велика ймовірність порушення роботи м’язів і нервової системи. Застосування ботоксу може посилити ці процеси. Рекомендується ін’єкції ботоксу не раніше, ніж через 3 роки після травми.

ін’єкції ботокса можна в тих випадках, коли зроблено відповідні процедури з позбавлення від гриж (блефаропластика, підтяжка повік).

В інших випадках ботокс зазвичай і ефективний і абсолютно безпечний для пацієнтів. Після першого огляду пластичного хірурга Ви зможете точно дізнатися, чи підходять ін’єкції ботулотоксину саме Вам для омолодження, чи слід віддати перевагу іншому малоінвазивному методу.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько