Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лікування блефароспазма в Запоріжжі. Роботи нашого пластичного хірурга Роботенко Світлани Анатоліївни

У клініку пластичної хірургії «Vidnova» звертаються люди не тільки з метою перетворитися і вдосконалити зовнішність, а й ті люди, які зневірилися знайти порятунок і повернути колишнє здоров’я, відібране раптовим недугою! Наша клініка з особливою радістю дарує їм надію на одужання.

Життя з блефароспазмом

До таких хвороб належить і блефароспазм – захворювання, яке мало вивчене і погано піддається лікуванню. Блефароспазм – це мимовільне, часто і досить сильне змикання століття, яке викликане різким скороченням кругового м’яза ока. Ця хвороба небезпечна тим, що може призвести до механічної сліпоті, не кажучи вже про соціальні проблеми. Адже людина з цим захворюванням не може повноцінно жити: виникають труднощі з роботою, читанням, пересуванням на автомобілі (будь-якого моменту може початися спазм і людина опиниться в аварійній ситуації) та іншими соціально необхідними навичками.

Лікування блефароспазму в Запоріжжі та світі

Лікування блефароспазму в Запоріжжі проводиться 3 методами: медикаментозно, хірургічно та уколами ботулотоксину.

На жаль, лікування блефароспазму в Запоріжжі, так само, як і в усьому світі, за допомогою медикаментозних препаратів не завжди є ефективним. Адже причини появи захворювання не з’ясовані, та й механізм роботи не повністю вивчений. Ось і виходить, що ефективне лікування блефароспазму в Запоріжжі та світі можливе лише безпосереднім впливом на м’яз, що скорочується, а це або ін’єкції ботоксу, або хірургічне лікування блефароспазма в Запоріжжі.

Роботи нашого хірурга

Лікування блефароспазму у Запоріжжі ін’єкціями ботоксу проводить пластичний хірург Работенко Світлана Анатоліївна. Нещодавно до нас звернулися два пацієнти, які зневірилися знайти вихід із ситуації, і саме Світлана Анатоліївна допомогла їм повернутися до звичного життя. Вже за кілька днів після ін’єкцій ботолутоксину у пацієнтів зменшилися спазми. Ви можете побачити результати проведеного лікування блефароспазму у Запоріжжі на відео.

Якщо Вас турбує таке ж захворювання, і Ви не знаєте, що робити, то Ви можете записатися на консультацію до Работенко Світлани Анатоліївни та отримати допомогу.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько