Обирай зручний спосіб зв'язку:

Селебріті до та після пластичних операцій

Пластична хірургія з давніх-давен є вирішенням багатьох естетичних проблем, не пов’язаних зі здоров’ям. Знамениті та відомі люди з кожним роком все частіше і частіше вдаються до послуг пластичного хірурга. У цьому немає нічого дивного, адже всесвітньо відомі особи завжди повинні бути «на висоті»: мати ідеальний зовнішній вигляд, почуття стилю, досконалу фігуру та зовнішність. Адже саме вони є іконами стилю. На них рівняються, їх обговорюють та нерідко критикують! Під світлом софіт та спалахів фотокамер помітні всі вади та недоліки. Саме тому зірки, які прагнуть досягнення ідеалу, так часто вдаються до пластичної хірургії. Найчастіше таке рішення прикрашає та вдосконалює їхню зовнішність.

1. Дженіфер Еністон

Виконала ринопластику носа, а після розставання з Бредом Пітом ще й зважилася на збільшення грудей.

Довгий час Еністон приховувала цей факт, але зрештою підтвердила, що виконувала корекцію носа. І саме ця ринопластика вважається однією з найкращих у Голлівуді.

2. Кім Кардашян

Знаменитість стверджує, що пластичних операцій не виконувала, але в пресі припускають, що селебріті зробила ринопластику носа і використовувала ін’єкції ботоксу.

3. Меган Фокс

Американська модель та кінозірка, ще до виходу фільму «Трансформери», який приніс їй славу, вдавалася до пластичної операції та зменшила кінчик носа. А після набутої слави, на думку хірургів, Фокс ще й збільшила груди, вставила імплантанти в щоки і вдалася до ін’єкцій ботоксу.

4. Блейк Лайвлі

І ця зірка теж скористалася послугами пластичного хірурга та вдалася до ринопластики. На початку своєї кар’єри знаменитість справді мала широкий ніс, що не вписувався в образ милої білявки. Ринопластика перетворила актрису. Після неї Блейк стала значно фотогенічнішою.

5. Ніколь Річі

Незалежно від зміни ваги, форма грудей Ніколь завжди залишалася незмінною, що й дало можливість припускати проведену операцію зі збільшення грудей.

6. Дженніфер Лопес

Не обійшлася без ін’єкцій ботоксу, підтяжки обличчя та зміни форми носа.

7. Вікторія Бекхем

Поліпшила свої форми, виконавши збільшення грудей. Тим самим надавши своїй, і без того ідеальній фігурі, додаткову красу.

8. Анджеліна Джолі

Свого часу успішно виправила форму вилиць і змінила форму носа, вдавшись до ринопластики. Пластичний хірург дуже вдало підкреслив усі переваги актриси та талановито приховав невеликі недоліки.

9. Сара Джессіка Паркер

Виконала пластику повік, тим самим позбавившись помітних зморшок навколо очей і усунувши «мішки» і набряки під очима. Блефаропластика значно омолодила актрису.

10. Бред Пітт

На думку лікарів, Пітт виконав корекцію носа. А також, якщо звернути увагу на ранні фотографії актора, то можна помітити трохи відстовбурчені вуха. А на нових фото цього вже не видно. Чому припускають, що в житті Бред був отопластика (пластична операція зі зміни форми вух).

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько