Обирай зручний спосіб зв'язку:

Які бувають ускладнення після блефаропластики?

Блефаропластика – це одна з важких, технічно тонких та відповідальних пластичних операцій адже вона проходить на столітті – один невірний рух і людина може втратити зір! Саме тому хірург, який виконуватиме Вам блефаропластику, повинен бути асом у своїй справі. Для того, щоб все пройшло без ускладнень, необхідно точно знати, кому Ви довіряєте своє здоров’я, не варто покладатися на інтуїцію в подібних питаннях.

Дізнайтеся заздалегідь інформацію про лікаря, про його освіту та стаж, зберіть відгуки пацієнтів. Після сходіть на консультацію, обговоріть всі питання, що хвилюють Вас, і тільки після цього зробіть свій вибір на користь висококваліфікованого пластичного хірурга, в якому Ви будете впевнені. Інакше можливі серйозні ускладнення після блефаропластики:

Ускладнення після блефаропластики, які виявляються відразу:

1. Набряк

Такий вид ускладнення після блефаропластики досить нешкідливий. Подібний прояв організму є звичайною реакцією на будь-яку травму, у тому числі і на хірургічне втручання. Але якщо набряк зберігається досить довго, необхідно звернутися до лікаря.

2. Гематоми

Цей вид ускладнення після блефаропластики має три підвиди:

  • Підшкірна, яка є невеликим накопиченням крові, що виникла внаслідок травми судини. Даний підвид ускладнення після блефаропалстики не вимагає активних заходів, крім пункції для видалення рідини.
  • Напружена. Відмінність якої полягає у більшому накопиченій крові, ніж при звичайній підшкірній. Для її усунення необхідно провести ушивання пошкодженої судини.
  • Ретробульбарна. Підвид ускладнення після блефаропластики, який вимагає вживання термінових заходів, оскільки кров, спричинена пошкодженням великої судини, накопичується за очним яблуком. Необхідно терміново звернутися до офтальмолога.

3. Виворіт нижньої повіки

Вигляд ускладнення після блефаропластики, якому характерно невластиве велике вивертання століття вниз, викликане видаленням занадто великої кількості шкіри в процесі операції. Внаслідок цього виду ускладнення після блефаропластики пацієнт не може повністю заплющити очі. Цей дефект можна усунути за допомогою вправ або ж, якщо вони не допоможуть, повторною пластикою століття.

Ускладнення після блефаропластики, що проявляється з часом

Всі ці ускладнення після блефаропластики переважно усуваються шляхом проведення повторної операції.

1. Порушення сльозовиділення

У даному виді ускладнення після блефаропластики є дві крайності – або після операції з’являється сльозогінність через зміщення слізних точок назовні, або ж “сухість” ока внаслідок нездатності повік повністю стулятися.

2. Асиметрія

З’являється за умови, що шов був накладений невірно або, навпаки, досить щільно.

3. Блефароптоз

Характерний опущенням нижньої повіки. Один із найрідкісніших наслідків пластики століття, оскільки його причиною є помилка хірурга під час операції – зачеплений круговий м’яз ока.

Але все ж таки, всі ці ризики досить малоймовірні, і найчастіше, пов’язані з недосвідченістю хірурга.

Бережіть себе і будьте прекрасні!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько