Обирай зручний спосіб зв'язку:

Поради фахівців: догляд за шкірою обличчя взимку

Однією з головних небезпек зимового періоду часу є вплив низьких температур та холодних вітрів на шкіру. Сухе та холодне повітря «висмоктує» з неї вологу. Внаслідок чого з’являється зневоднення, сухість, втрата еластичності, з’являються дрібні зморшки.

У зимовий час жирна шкіра схильна перевтілюватися в нормальну, нормальна – в суху, а суха, дуже ймовірно, може стати надчутливою. Тому так важливо знати, як підібрати правильний догляд за шкірою обличчя взимку, щоб з настанням весни не мати додаткових проблем.

Догляд за шкірою обличчя взимку має свої особливості, але при цьому він прив’язаний і до доби. Потрібно точно розуміти, які процедури необхідно проводити вранці, які доцільніше перенести на вечірній час.

Ранковий догляд за шкірою обличчя взимку

Догляд за шкірою обличчя взимку починається абсолютно звичайно – з ранкових процедур. У зимовий час не варто проводити звичне вмивання обличчя. Замініть його на протирання тоніком.

Обов’язково перед виходом надвір наносите захисний крем тонким шаром. Це дозволить уникнути передчасного старіння та появи ранніх зморшок. Зверніть увагу, саме захисного, що не зволожує. Безумовно, догляд за шкірою обличчя взимку потребує зволоження, але не вдруге перед виходом на мороз, а ввечері. Це з тим, що у склад зволожуючого крему входять гідроелементи. Вони під впливом низьких температур кристалізуються та травмують шкіру. А ось захисні креми створюють жирову плівку і не дозволяють випаровуватися волозі, що знаходиться в клітинах. Ось чому так важливо включити догляд за шкірою обличчя взимку нанесення захисних кремів перед виходом.

Маски

Догляд за шкірою обличчя взимку обов’язково входить нанесення зволожуючих масок. Їхня частота може досягти триразового застосування на тиждень. Універсальна маска для зимового періоду – це маска із м’якоті авокадо. Вона добре живить шкіру та збагачує її вітамінними. Натріть м’якоть на тертці і нанесіть на обличчя півгодини.

Крім того, зимовий догляд за шкірою обличчя не обійдеться без дотримання раціону харчування. У цей час організму необхідні вітаміни. Через відсутність овочів та фруктів з грядки зверніться в аптеку та придбайте собі вітамінні комплекси.

Вечірній догляд за шкірою обличчя взимку

Нічні процедури

Нічні креми називаються нічними не тому, що їх необхідно наносити на всю ніч, а тому що вони наносяться перед сном! За 3:00. Після закінчення цього терміну зніміть серветкою надлишки крему і лягайте спати. Інакше існує можливість прокинутися вранці з помітними набряками.

Макіяж

Існують спірні питання щодо макіяжу, але ось взимку, він приносить більше користі, ніж шкоди – створює додатковий бар’єр від морозів та вітрів. Але при цьому пам’ятайте, що догляд за шкірою обличчя взимку починається з нанесення захисного крему, незалежно від того, використовуватимете ви макіяж чи ні.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько