Обирай зручний спосіб зв'язку:

Готуємось до 8 Березня: Топ-5 обов’язкових процедур

Готуємось до 8 березня за допомогою чищення обличчя

Після зимового періоду готуємось до 8 березня, починаючи з найголовнішого – з очищення. Після зимового періоду необхідно оновити покриви шкіри. Існує три види чищення обличчя: апаратне, механічне та комбіноване. Ці процедури щодо безболісні. Побічні ефекти мінімальні – невеликі почервоніння, що сходять за досить короткий термін. Зате ваша шкіра зможе позбутися накопиченого пилу та жиру. Для того, щоб позбутися «чорних крапок» і до 8 Березня, мати прекрасний вигляд, варто пройти чистку вже зараз, щоб почервоніння встигло зійти до свята.

Готуємось до 8 березня, використовуючи пілінг

Дана процедура омолодить шкіру, позбавить її від відмерлих клітин та невеликих дефектів, слідів від акне та дрібних зморшок. Є різні види пілінгу, спрямовані на вирішення різних питань. Поверхневий пілінг підійде для очищення від верхнього шару ороговілих клітин, допоможе позбавитися пігментних плям і невеликих дефектів. Якщо ми готуємося до 8 березня, використовуючи пілінг, то максимально підходящий варіант зараз буде саме поверховий. Оскільки серединний та глибокий пілінги є більш агресивними процедурами, після яких необхідний реабілітаційний період.

Готуємось до 8 березня з ін’єкціями молодості

Ін’єкції ботоксу дозволяють швидко і безболісно помолодшати. Усього за півгодини процедури Ви зможете позбутися дрібних зморшок у куточках очей і губ і навіть попрощатися з глибокими зморшками на лобі та переніссі. Процедура безпечна та не потребує тривалого реабілітаційного періоду. Вже за добу усі набряки зійдуть. Зате на святі Вас не впізнають!

Готуємося до 8 березня за допомогою перетворення губ

Збільшення губ ґрунтується на введенні натуральних наповнювачів на основі гіалуронової кислоти в область губ. Це абсолютно безпечно, оскільки гіалуронова кислота є в організмі кожної людини. Тому випадки алергічних реакцій та відторгнень виключені.

Всього за пару годин Ваші губи набудуть кращого вигляду. Легке почервоніння та набряклість зійдуть уже на другий день. Все, що Вам необхідно зробити, – це прийти через 2 тижні на повторний прийом до лікаря. А результати процедури радуватимуть Вас не лише 8 березня, а й упродовж усього року.

Готуємось до 8 березня із застосуванням епіляції

Існує велика кількість видів епіляції. Ціль будь-якого з них – це видалення надмірного волосяного покриву. Суть епіляції полягає у впливі на все волосся цілком, включаючи і волосяну цибулину. Після епіляції протягом тривалого часу Ваша шкіра буде м’якою і гладкою, а кількість волосся значно зменшиться, воно стане тоншим і м’якшим.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько