Обирай зручний спосіб зв'язку:

Гіпергідроз: час вирішитися на процедуру!

Зимовий час минув, закінчилися холоди, і знову поступово підвищується температура повітря. Для багатьох людей – це привід порадіти теплу і сонечку, помріяти про літ і пляжі, але для інших, які мають проблему з посиленим потовиділенням, все далеко не так райдужно: настає та сама пора, коли необхідно задуматися про лікування гіпергідрозу ботоксом.

Проблема з посиленим потовиділенням цілорічна, не має сплесків та ремісій, але при цьому, безумовно, залежить від сезону. Влітку через підвищення температури природне потовиділення у будь-якої людини збільшується, а у людей, які страждають на гіпергідроз, стає максимально рясним. Тому лікування гіпергідрозу ботоксом, найчастіше, проводиться перед літнім сезоном – навесні.

Механізм потовиділення

Механізм вироблення поту пов’язаний безпосередньо з діяльністю нервової системи та роботою нервових закінчень. Оскільки причини появи гіпергідрозу остаточно не з’ясовані, вилікувати хворобу неможливо, залишається тільки усувати симптоми – зменшувати кількість поту, що виділяється. Саме лікування гіпергідрозу ботоксом шляхом блокування нервових закінчень може вирішити це питання.

Лікування гіпергідрозу ботоксом: як це працює?
В ін’єкціях ботоксу головною діючою речовиною є ботулотоксин – препарат, що блокує діяльність нервових закінчень, які відповідають не лише за роботу м’язів, але й виконують інші функції, наприклад, пов’язані з потовиділенням людського тіла. Ін’єкції ботокса є фактично єдиним способом лікування захворювання.

Ботулотоксин абсолютно безпечна речовина, яка через час приблизно рік виводиться з організму, і робота нервових закінчень відновлюється. Тому процедуру необхідно систематично повторювати для продовження результату.

Лікування гіпергідрозу ботоксом: підготовка

Ін’єкції ботоксу не вимагають особливої ​​підготовки, вони досить прості та безболісні, але через те, що гіпергідроз може бути проявом будь-яких відхилень в організмі, наприклад, порушення роботи щитовидної залози, пластичний хірург, швидше за все, направить Вас на здачу аналізів і, можливо, на консультацію інших вузькоспрямованих спеціалістів.

Лікування гіпергідрозу ботоксом: процедура та реабілітація

Ботулотоксин може вводитися в область долонь, чола, стоп, пахв – місць, де спостерігається підвищене потовиділення. Уколи виконуються в строго зазначене місце, щоб дія відбулася саме на конкретні нервові закінчення.

За часом процедура займає трохи більше півгодини, після чого пацієнт сміливо може вирушити додому. За больовими відчуттями лікування гіпергідрозу ботоксом відносно безболісне. Після закінчення можливий прояв невеликих набряків та синців, які зійдуть через пару днів. Протягом тижня не можна піддавати організм дії високих температур: відвідувати пляжі, сауни, лазні та інше.

Лікування гіпергідрозу ботоксом допоможе зробити Ваше літо незабутнім!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько