Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ботокс: приручення токсину

Уколи ботокса є нічим іншим, як ін’єкціями ослабленого ботулінічного токсину. Цей токсин є продуктом життєдіяльності бактерії, що викликає ботулізм. Механізм дії токсину полягає в тому, що при попаданні в м’язову тканину він викликає параліч м’язів. Згодом наука змогла застосувати цей ефект на благо людства і почала використовувати його з медичною метою. «Побічна» омолоджуюча дія даного препарату була виявлена ​​в процесі клінічних випробувань застосування ботоксу для застосування. >лікування блефароспазма та косоокості. З тих пір, нарівні з лікуванням захворювань нервової системи, почалося активно омолодження ботоксом.

Омолодження ботоксом

Омолодження ботоксом засноване на основних властивостях токсину: при його введенні настає тимчасовий параліч м’язів, що утворюють своїм скороченням мімічні зморшки. Ефект триває кілька місяців, доки токсин повністю не виведеться з організму. У середньому цей період становить 6 – 9 місяців.

Тільки після консультації з лікарем та за відсутності протипоказань проводиться омолодження ботоксом. Дуже важливо правильно визначити стан міміки, з’ясувати місця, в які буде вводитися препарат, для того щоб забезпечити ефективне омолодження ботоксом і не допустити неприродної нерухомості особи. Незважаючи на те, що процедура є досить простою та безболісною (у деяких випадках може навіть проходити без знеболювання), омолодження ботоксом має проводити кваліфікований фахівець, який має досвід у даній сфері.

Наскільки безпечно омолодження ботоксом

Міністерство охорони здоров’я багатьох країн проводило дослідження для виявлення побічних дій препарату на організм людини, але негативного впливу так і не виявили. З приводу токсичності також побоюватися немає причини, адже ботулотоксин у препараті представлений у розведеному вигляді – його обсяг у тисячу разів нижчий від необхідного для інтоксикації.

Які протипоказання має омолодження ботоксом

У багатьох країнах омолодження ботоксом вважають «обідньою» процедурою, оскільки для її проведення достатньо буде обідньої перерви, а після закінчення пацієнт зможе відразу ж повернутися до роботи. Але незважаючи на простоту та безпеку, омолодження ботоксом має ряд протипоказань, до яких належить: вагітність та лактація, хронічні шкірні захворювання у місцях введення ін’єкцій, наявність гострих чи хронічних захворювань.

Довіряйте свою красу та здоров’я тільки професіоналам, і будьте завжди прекрасні.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько