Обирай зручний спосіб зв'язку:

Круропластика: впевненою ходою у майбутнє

Красиві ноги завжди були важливою частиною фігури будь-якої людини: акуратні литкові м’язи з плавними лініями гомілки, рівні та пропорційні. У наш час круропластика в Запоріжжі є не найпоширенішою операцією, хоча з кожним роком попиту на неї зростає. Але все ж таки, як і раніше, не всі люди, навіть із тих, які цікавляться пластичною хірургією, знають, що ж це за операція, навіщо вона потрібна і в чому її суть.

Круропластика у Запоріжжі: що це за звір?

Гарна форма ніг залежить від кількох аспектів. По-перше, це правильне розташування та будова кісток, а по-друге, плавний та акуратний розподіл м’язів. Якщо кістковий каркас повністю сформований правильно, а візуально видно, що ноги мають якийсь дефект (О-подібну або Х-подібну форму), то проблема полягає в дефіциті м’яких тканин. Це викривлення називається «хибним». Такий розвиток не є патологією, він не впливає на здоров’я, а впливає лише на естетичний вигляд гомілки та ніг загалом.

Саме таке хибне викривлення виправляє круропластика у Запоріжжі. Іншого способу вирішення питання немає. «Накачати» і надати правильної форми за допомогою фізичних навантажень неможливо навіть при щоденних заняттях – це генетична особливість будови. У такому разі виправити форму гомілок зможе лише круропластика у Запоріжжі.

Круропластика у Запоріжжі: техніка проведення

Суть цієї операції полягає у введення в область гомілки силіконових імплантатів необхідної форми. Круропластика у Запоріжжі виконується один раз і на все життя: ці імплантати мають довічну гарантію, змінювати їх буде непотрібно.

Круропластика у Запоріжжі проводиться під загальним наркозом. Під час операції робиться невеликий надріз у підколінній западині і через нього вводять імплантат, встановлюючи його в «кишеню» під власною сполучною тканиною литкового м’яза. Розріз зашивають косметичним швом. Через 10 місяців рубець повністю зіллється зі шкірою і буде непомітним. Приблизно круроропластика у Запоріжжі триває не більше 2 годин.

Круропластика у Запоріжжі: реабілітаційний період

круропластика у Запоріжжі передбачає обов’язкове носіння компресійної білизни для того, щоб імплантати були зафіксовані. Перші два тижні носити його доведеться цілодобово, наступні два – періодично. Шви знімуть на 10-14 день після операції. Повернутися до активних спортивних навантажень можна буде не раніше ніж через 3 місяці.

Якщо виконувати всі розпорядження хірурга, то в кінцевому підсумку Ви отримаєте відмінний результат на все життя!

Будьте чудові!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько