Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ботокс: відповіді на запитання пацієнтів

У часи, коли уколи ботолутоксину зайняли дуже значуще місце в пластичній хірургії і в житті пацієнта, здавалося б, знати про нього повинні всі і все. Однак, все ще можна почути фрази з області: «накачати губи ботоксом», «уколи ботулотоксину можна робити лише після 40», «якщо раз зробити ін’єкцію молодості, то доведеться колоти їх потім усе життя». Хотілося б остаточно розвіяти міфи і розповісти про справжні можливі ускладнення від ін’єкцій і навіть про їхню користь.

Уколи ботокс – це ін’єкції розведеного ботулотоксину, токсину, який блокує та паралізує нервові волокна, за рахунок чого і відбувається розслаблення м’язів. Ця властивість активно застосовується як для лікування багатьох захворювань різного напряму, так і для косметичних процедур омолодження обличчя.

Як можна накачати губи ботоксом?

Фраза про накачування губ ботоксом звучить дивно, якщо розуміти механізм дії препарату. Уколи ботулотоксину розслаблюють м’язи, тимчасово їх «паралізуючи». Найчастіше в області губ ботокс використовують для розгладження вертикальних зморшок або для усунення так званої ясенної посмішки, коли верхня губа занадто високо підскакує вгору, оголюючи ясна.

Якщо почати робити уколи ботулотоксину, то шкіра почне старіти швидше?

Це два різні процеси, які не торкаються один одного. Уколи ботулотоксину діють на більш глибоких шарах, вони ніяк не впливають на процес старіння шкіри, борючись тільки з його наслідком – зморшками.

Уколи ботулотоксину викликають звикання?

З фізіологічної точки зору немає потреби у постійному введенні препарату в м’яз. Згодом дія токсину слабшає, він поступово виводиться з організму та припиняє свою дію. А разом з тим відновлюється міміка, повертаються зморшки, що є до уколів, і зовнішній вигляд обличчя набуває початкового вигляду. Отже виконувати чи не виконувати повтроні уколи ботулотоксину вирішує виключно пацієнт.

З якого віку можна вдатися до ботоксу?

Ботокс застосовується для різних цілей. Якщо те що медичні показання, то ін’єкції можуть проводитися й у дітей, наприклад, під час лікування ДЦП. Але якщо ж говорити про косметичне використання, то тут значно складніше. Уколи ботулотоксину необхідно застосовувати тоді, коли у конкретної людини є для цього показання. Ботокс може бути використаний і в молодому віці, наприклад, для корекції асиметрії обличчя або підняття навислих брів.

Ботокс – це все ж таки токсин. Наскільки небезпечні уколи ботулотоксину?

Уколи ботулотоксину зовсім нетоксичні оскільки концентрація токсину в них дуже мала – значно нижча від тих доз, які необхідні для інтоксикації. Його безпека доведена 30-річним використанням препарату в медицині.

Які ускладнення несуть уколи ботулотоксину?

У разі правильно проведеної процедури, уколи ботулотоксину не мають серйозних ускладнень. Лише невеликі набряки, які зійдуть за пару днів. А от якщо Ви потрапили не до професіонала або приховали факти про своє здоров’я від лікаря, то ймовірність виникнення таких побічних явищ, як опущення віку або неконтрольована міміка, може зрости. Але навіть у цьому випадку ситуація буде не критична: всі процеси оборотні, згодом дія ботокса послаблюється і сходить нанівець.

Бережіть своє здоров’я та звертайтеся лише до професіоналів, у яких Ви впевнені.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько