Обирай зручний спосіб зв'язку:

Мамопластика: причина у голові?

Пластична операція зі збільшення грудей вже давно є однією з найпопулярніших пластик в Україні. Вона з року в рік входить до ТОП-5 найбільш затребуваних операцій і займає в ньому лідируючі позиції. Які ж причини підштовхують жінок до збільшення грудей?

Багато людей вважають, що мамопластика – це жіноча забаганка. Але це не так. Пластична операція зі збільшення грудей дозволяє жінці як придбати привабливі форми, а й позбавляє її різних психологічних комплексів, які ускладнюють їй життя. Обвислі груди, розтяжки, невеликий розмір або асиметрія значно знижують самооцінку жінки. Пластична операція зі збільшення грудей здатна допомогти у вирішенні різноманітних проблем. Найчастіше до цієї операції вдаються за наявності таких показань:

 1. Асиметрія грудей
 2. Мастектомія – видалення молочних залоз
 3. Аплазія – недорозвиненість грудей
 4. Зміна зовнішнього вигляду грудей через вагітність, грудне вигодовування, різку і велику втрату ваги, травм, опіків або віку

Пластична операція зі збільшення грудей дає приголомшливі результати. Життя жінок перетворюється на краще, вони стають впевненішими у собі.

Підготовка до мамопластики

На першій консультації з хірургом Вам необхідно буде обговорити всі особливості, висловити свої побажання і поставити всі питання, що Вас цікавлять. Обов’язково розкажіть про наявність у Вас будь-яких захворювань, якщо вони є.

Рішення про те, чи відбудеться пластична операція зі збільшення грудей можна буде приймати тільки після повного обстеження та здачі всіх необхідних аналізів, до яких буде входити біохімічний та загальний аналіз крові з визначенням групи та резус-фактора, аналіз сечі, електрокардіограма, флюорографія, мамографія , УЗД молочних залоз та інші. Можливо, навіть знадобиться консультація вузькоспрямованих фахівців, наприклад, мамолога.

Тільки після повного обстеження та визначення відсутності у пацієнта протипоказань пластична операція зі збільшення грудей зможе бути виконана.

Протипоказання

Пластична операція зі збільшення грудей є досить складним хірургічним втручанням, і в деяких випадках вона протипоказана. Протипоказанням можуть стати:

 1. Цукровий діабет
 2. Вагітність
 3. Лактація
 4. Погана згортання крові
 5. Хронічні захворювання у стадії загострення
 6. Онкологія
 7. Невеликий термін після грудного вигодовування (менше, ніж півроку).

Особливості реабілітаційного періоду

Реабілітаційний період після мамопластики досить серйозний. Для підтримки та фіксації нових форм необхідно буде півтора місяці носити компресійну білизну. Вже через 10 днів з моменту проведення пластики відбудеться зняття швів, поступово почне сходити звітність і можна буде повернутися до повсякденного життя. Пластична операція зі збільшення грудей передбачає відмову від занять спортом на півтора місяці.

Бережіть себе і будьте прекрасні!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько