Обирай зручний спосіб зв'язку:

Подивитись на себе по-новому

А якби відмотати час тому і поглянути на себе в ту пору? Чи хотіли б Ви зберегти молодість і привабливість тих років якомога довше, щоб дивитися на себе в дзеркало і з труднощами згадувати свій вік?

З віком старіють усі частини нашого тіла, але обличчя піддається цьому процесу значно раніше. І найперші ознаки виявляє наше «дзеркало душі». Дуже багато про людину можна зрозуміти на погляд, у тому числі і її вік. Перші зморшки, нависання шкіри, утворення мішків – все це обтяжує погляд, надає втоми та старить! Пластична операція повік дозволяє непросто змінити погляд і скоригувати форму, а також значно омолодити зовнішність і візуально скине кілька років.

Основні показання для блефаропластики

Блефаропластика – це пластична операція повік, яка дозволяє позбавитися низки проблем, пов’язаних з віковими змінами і з вродженими особливостями. Явними показниками щодо пластики є:

  1. Наявність надлишку шкірної тканини, нависання віку, зморшки та глибокі складки.
  2. Опущення брів, відставання нижньої повіки.
  3. Наявність гриж та «мішків» під очима.

Як відбувається пластична операція повік

Залежно від потреб та побажань пацієнта, пластична операція повік може виконуватись різними способами. Загалом виділяють три основні види блефаропластики: верхня, нижня та кругова – коли комбінуються перші два види. Розрізи у випадках виконують у природних складках. На верхньому столітті по складці, що утворюється при відкритому оці, але в нижньому – у зоні зростання вій. Такі доступи дозволяють здійснити необхідний та зручний хірургічний доступ, і при цьому вигідно заховати рубець.

Пластична операція повік: до і після

Блефаропластика вимагатиме від пацієнта дотримання низки правил. Насамперед перед початком операції необхідно буде пройти комплексне обстеження, відвідати офтальмолога та переконатися у відсутності протипоказань.

Пластична операція повік займе близько півгодини-години, залежно від обраної методики та необхідного обсягу робіт. Після пластики пацієнт деякий час має провести в клініці під наглядом лікарів. Через тиждень необхідно буде прийти на прийом і зняти шви, рубець деякий час матиме почервоніння, але незабаром колір зіллється зі шкірою і шрам буде фактично непомітний. Протягом місяця потрібно уникати високих температур: відвідування саун, лазень, пляжів, а також знадобиться відмова від силових навантажень. Зате після реабілітаційного періоду, проведена пластична операція повік, дозволить Вам завжди виглядати значно молодшою ​​за свої роки!

Бережіть себе і будьте прекрасні!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько