Обирай зручний спосіб зв'язку:

«Приміряйте» нові груди: як і який імплантат підібрати?

Найчастіше рішення про проведення пластичної операції з корекції, збільшення та реконструкції грудей є особистим бажанням пацієнтки! Окрім власних доказів на користь пластики, також виникають питання щодо самої операції, і сумніви при виборі грудних імплантатів, та інші тривоги. У клініці пластичної хірургії «Vidnova» можна не тільки отримати відповіді на всі питання, а й здійснити «прикладку нових грудей»!

Пункт №1: Фірма

Силіконові імпланти почали ефективно застосовуватися ще у 60-х роках минулого століття. За цей час силіконові імпланти значно змінилися: удосконалилося їх покриття, матеріал наповнення та спосіб виробництва. Зросла кількість фірм, що випускають силіконові імпланти.

На даний момент лідируючі позиції на вітчизняному ринку займають силіконові імпланти таких фірм як Polytech (Німеччина), Allergan (США), Mentor (США), Eurosilicone (Франція), Nagor (Великобританія) та ін. Всі ці фірми виготовляють сучасні силіконові імплантати Тому вибір в даному випадку залишається тільки за Вами. Порадьтеся з лікарем, обговоріть переваги кожного та визначте, якими фірмами будуть саме Ваші силіконові імпланти.

Пункт №2: Форма

Скільки людей, стільки і думок. Збільшення грудей в основному є естетичною операцією, тут немає правильного чи неправильного погляду, все дуже індивідуально. Тому, з метою забезпечення різних побажань, випускається кілька видів та форм грудних імплантатів:

  1. Кругі. Силіконові імпланти з круглою базою та центральною проекцією. З їх допомогою груди рівномірно збільшуються від верхньої до нижньої частини та в бічні проекції.
  2. Краплясті. Силіконові імпланти із круглою базою. В даному випадку їх обсяг розподілений не рівномірно: найвища точка розташовується нижче за середину імплантату.
  3. Анатомічні. Силіконові імпланти мають високу та вузьку овальну базу. Створюють більший обсяг у нижній частині.

Каплявидні та анатомічні імплантати імітують природні контури жіночих грудей.

Пункт №3: Об’єм

Для того, щоб збільшення грудей пройшло успішно, і груди набули бажаного вигляду, недостатньо тільки вибрати форму імплантату, дуже важливо ще й правильно підібрати потрібний розмір.

На консультації в клініці пластичної хірургії «Віднова» Ви матимете можливість «приміряти» нові груди! Для цих цілей є спеціальна валіза з «грудними накладками».

Ви вже одразу зможете оцінити майбутню форму та визначитися з розміром. Ця примірка значно спростить процес взаєморозуміння хірурга та пацієнта.

Пункт №4: Поверхня

Перші силіконові імпланти, що випускалися у 60-х, мали гладку поверхню. У 70-х вже почали з’являтися силіконові імпланти з поверхнею мікрополіуретанової губки, а в 80-х на ринок вийшли текстуровані. На сьогоднішній день у світі пластичної хірургії існують усі три види імплантатів, але найбільшою популярністю серед них вважаються текстуровані. Це з тим, що з текстурованих, порівняно з гладкими, спостерігається нижчий відсоток розвитку капсулярной контрактури – виникнення навколо імплантату щільної сполучної тканини.

Більш повну та детальну інформацію про імплантати та операції Ви можете отримати на безкоштовній консультації у клініці пластичної хірургії «Віднова»!

Ласкаво просимо на «примірку»!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько