Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластичні операції: як їх поєднувати

Saving lifes

Дуже часто до нашої клініки звертаються пацієнти, які бажають виконати не одну, а кілька видів пластичних операцій, наприклад, підтягнути живіт та виправити форму грудей. У такі моменти пацієнт завжди цікавиться, чи можемо ми об’єднати ці дві пластики і провести їх разом. У деяких випадках є можливість такого об’єднання, а в деяких – ні. Чому так відбувається? Які є поєднані операції і як вони проходять?

Бажання поєднати кілька пластик в один процес дуже поширене явище. Це пов’язано з тим, що моральна підготовка до хірургічного втручання завжди супроводжується психологічними страхами та стресом, і цілком природно, що пацієнт прагне вберегти себе від повторних переживань і зробити бажані корекції зовнішності за раз. Багато видів пластики – це поєднані операції, і найчастіше за один процес можна поєднати кілька корекцій.

З одного боку, поєднані операції – це можливість виконати під одним наркозом кілька хірургічних процесів. Це досить зручно і з погляду фізіології, і з погляду фінансів. А з іншого боку, варто врахувати, що при збільшенні часу протікання операції, а на поєднані операції необхідно витратити більше часу, ніж на одну, збільшується і доза наркозу.

А також збільшується площа ушкоджень. Зараз організм відчуває втручання у кількох областях, й у відновлювального процесу він має направити своє зусилля над одне місце, а розподілити його відразу між двома осередками. Це додаткове навантаження на організм.

Саме з цих двох причин не всі пластичні втручання – поєднані операції. Якщо йдеться про два об’ємні, складні, травматичні та тривалі хірургічні втручання, то їх краще розділити і провести окремо один від одного!

Бувають варіанти, коли поєднані операції проводять одним хірургом, тоді вони виконуються послідовно один за одним. А бувають такі моменти, коли можна виконати паралельно дві корекції на різних частинах тіла. Для цього потрібні дві бригади хірургів. Такий підхід дозволяє за час одного наркозу, не збільшуючи його тривалість та дозу, виконати дві поєднані операції.

Проте, які завжди можливі варіанти паралельної роботи. У разі варто враховувати час, необхідне проведення роботи, розраховувати наскільки має збільшитися доза наркозу і зважувати доцільність таких маніпуляцій.

Для поєднання операцій дуже важлива загальна травматичність процесу. Якщо вона занадто висока, ці пластики необхідно розділяти. Важливим фактором у таких питаннях є індивідуальний стан здоров’я конкретного пацієнта: його здатність до відновлення, больовий поріг та психологічні показники. Тому не завжди навіть поєднані операції у конкретного пацієнта можна здійснити одночасно.

На схемі представлені варіанти, коли можна зробити поєднання, а коли цього робити не варто.

Бережіть себе і будьте прекрасні!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько