Обирай зручний спосіб зв'язку:

Новини естетичної пластичної хірургії: попит на які операції зріс у 2016 році?

У клініці пластичної хірургії «Vidnova» пацієнти все частіше звертаються з проханням провести операції, попит на які раніше був невеликий. Природно, у них виникають питання: як підготуватися, як проходитиме операція та реабілітація? У зв’язку з цим ми вирішили оновити та розширити інформацію на сайті, щоб відповісти на ці поширені запитання. Отже, ви можете отримати інформацію про такі операції як:

  1. Ліпофілінг. Дана естетична пластична хірургія передбачає пересадку жирових тканин з місць з їх надлишком, в місця з їх нестачею. Попит на неї виник нещодавно.
  2.  Підтяжка брів. Зазвичай її проводять людям у віці, оскільки відбувається опущення м’яких тканин верхньої частини обличчя, що хвилює не лише жінок, а й чоловіків.
  3. Коректування рубців. До нас і раніше приходили з таким проханням. Коригування допомагає зробити рубці непомітними після кесаревого розтину та іншого хірургічного втручання.
  4. Ендопротезування підборіддя. Ця естетична пластична хірургія змінює овал обличчя за допомогою зміни форми підборіддя. Це допомагає значно змінити вигляд людини.
  5. Пластика азіатських повік. Ця естетична пластична хірургія змінює розріз повік. Нещодавно вона не мала великої популярності, але наразі кількість пацієнтів зростає, особливо серед жінок.

Щодня все більше операцій набирає небувалу популярність, і залишається загадкою, яка естетична пластична хірургія займе першість у списку найпопулярніших!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько