Обирай зручний спосіб зв'язку:

Операція місяця: яка пластика найбільш популярна у клініці “Vidnova”

Пластична хірургія в Запоріжжі, Дніпропетровську (Дніпрі), Одесі та, загалом, у всіх містах України з кожним роком стає все більш затребуваною, зростає кількість пацієнтів, які бажають допомогою пластики скоригувати свою зовнішність, досягти більш гармонійного поєднання пропорцій. За допомогою яких пластичних змін хірурги клініки «Vidnova» втілюють мрію пацієнтів?

Напіврічні показники

За статистичними даними Клініки пластичної хірургії «Vidnova», наданими за поточний рік, найпопулярнішою пластикою в клініці вважається блефаропалстика (аперація з підтяжки повік). Вона становить 28% від загальної кількості пластик, проведених у першому півріччі 2016 року. Друге місце належить збільшенню грудей (14%), а третє та четверте, відповідно, ділять між собою ринопластика (12%) та отопластика (7%).

Чим здивував серпень?

Якщо говорити про минулий місяць, то дані серпня не дуже відрізняються від річних показників: найпопулярніша пластика цього періоду – операція з підтяжки повік. Торішнього серпня її проведення становило 31%, це трохи вище, ніж у липні, коли операція з підтяжці повік досягла 22%. Місця, що залишилися в топовій трійці займають все ті ж – збільшення грудей (14%), отопластика і ринопластика (по 9%).

У поданій статистиці не було враховано ін’єкційних та косметологічних процедур, хоча серед них є такі, які користуються високою популярністю. Йдеться, звичайно ж, про уколи ботоксу. Саме вони за річним відсотковим співвідношенням виконуються у «Vidnova» так само часто, як і операція з підтяжки повік. За рік ін’єкції ботоксу проводять 20% клієнтів.

Грунтуючись на отриманих даних, можна відзначити, що список популярних видів пластичної хірургії в Запоріжжі, Дніпропетровську (Дніпрі), Херсоні та інших містах України схожий зі світовим, до якого також входить збільшення та підтяжка грудей, ринопластика, операція з підтяжки повік та абдомінопластика.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько