Обирай зручний спосіб зв'язку:

Наймолодші пластичні операції. Рейтинг “Vidnova”

З давніх-давен склалася думка що пластика – це доля тих, кому за 30. Багато людей в цьому віці вирішуються на операції, так як стурбовані своїм зовнішнім виглядом, що змінився. , що з’явилися зморшками або втратою пружності грудей А що ж рухає молодими дівчатами та хлопцями, які вирішуються на операції?

Маленькі пацієнти

У хірургічному центрі Vidnova вік людей, які звертаються для проведення пластики, коливається від 6 до 70 років. Наймолодшому пацієнтові, прооперованому у нашому центрі, було шість. До нас досить часто звертаються батьки школярів та дошкільнят із проханням провести отопластику. Всупереч побоюванням, що склалися в суспільстві, естетична хірургія, на кшталт отопластики, легко переноситься нашими маленькими пацієнтами. Період реабілітації у дітей проходить набагато швидше та легше. Насамперед, це пов’язано з їх ще досить міцною імунною системою, а також здоровим способом життя, який вони ведуть, на відміну від дорослих, які нерідко нехтують порадами лікарів. Варто зазначити, що отопластика — найпоширеніша операція у цьому віці.

Чим зумовлене бажання змінюватися у молодих?

Більш дорослі пацієнти, від 18 до 25 років, поряд з отопластикою йдуть на такі операції, як ринопластика, лабіопластика та збільшення грудей. Такий вибір пов’язаний із тим, що період формування тіла до вісімнадцяти років закінчується. Коли зміни в тілі припиняються, з’являється можливість здорово оцінити всі його переваги та недоліки.

Ринопластика після 18 років дозволяє змінити форму і розмір носа, що вже сформувалася. Невдоволені своїми рисами молоді люди вирушають до хірургічних центрів, щоб досягти свого ідеалу. До лабіопластики найчастіше вдаються дівчата, яким вже виповнилося вісімнадцять, тому що у них почався період активного особистого життя, і деякі естетичні недоліки інтимних зон їх бентежать. Після проведення пластики дівчата стають більш впевненими та розкутими, що позитивно впливає на їхнє особисте життя. Щодо збільшення бюста, варто відзначити, що на даний вид пластики, як правило, йдуть дівчата від 20 років, коли стає остаточно зрозуміло, якої форми та розміру буде груди. Невдоволені розміром погруддя, деякі вирішуються на проведення операції, щоб отримати бажані форми.

Усі перелічені пластичні зміни допомагають вирішити як фізичні проблеми молоді, а й психологічні: позбудеться комплексів, невпевненості у собі.

Наша клініка пластичної хірургії «Vidnova» готова вирішити проблеми, пов’язані з недоліками зовнішності пацієнтів від малого до великого. Наше завдання – допомагати їм здобути впевненість та позбавити від комплексів.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько