Обирай зручний спосіб зв'язку:

70% пацієнтів клініки “Vidnova” відразу після консультації вирішуються на операцію

Клініка пластичної хірургії «Vidnova» завжди мала високі показники довіри серед своїх клієнтів. 70% наших пацієнтів наважуються зробити пластику протягом першого місяця після консультації.

Чому вибирають Клініку пластичної хірургії «Vidnova»?

  • Наш штат представлений першокласними спеціалістами зі стажем роботи у сфері медицини від 10 років, чий професіоналізм підтверджено державними та міжнародними дипломами, сертифікатами.
  • Лікарі клініки мають регулярну хірургічну практику, стежать за новинками світу пластичних операцій, переймають досвід вітчизняних та зарубіжних колег, а також діляться своїми напрацюваннями з іншими лікарями.
  • Клініка пластичної хірургії «Vidnova» розташована на базі багатопрофільної лікарні, тому всі потрібні аналізи та обстеження проводяться на місці та займають до двох годин.
  • До послуг наших клієнтів трансфер з інших міст, розміщення в комфортабельних палатах, комплексне харчування та уважний догляд медперсоналу.
  • Клініка пластичної хірургії «Vidnova» – це сучасна операційна, яка оснащена за всіма європейськими та міжнародними вимогами. Найновіші інструменти та апаратура полегшують роботу хірургу та забезпечують належний рівень безпеки.
  • Наша клініка має реанімаційну, а лікар-анестезіолог – кваліфікацію в галузі реанімації.

Звичайно, у Вас могло виникнути логічне питання: «Куди ж подіються інші 30% клієнтів?» Приблизно половина з них повертається протягом наступних кількох місяців з обдуманим та виваженим рішенням. Пластика – це не SPA-процедура, тут поспіх ні до чого.

Клініка пластичної хірургії “Vidnova” у своїй діяльності дотримується двох головних принципів – це безпека та комфорт пацієнта. Звертаючись до нас, Ви довіряєте своє здоров’я та красу рукам професіоналів!

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько