Обирай зручний спосіб зв'язку:

Передноворічний БУМ – коли розпочинати підготовку?

У листопаді багато жінок вносять до списку важливих справ на місяць запис на консультацію пластичного хірурга. Прагнення прекрасних дам виглядати молодо та свіжо до Нового року зрозуміло, але чому підготовку до нього розпочинають саме у листопаді? Давайте розберемося.

Хірургічні пластичні операції

Кожна жінка підходить до перетворення зовнішнього вигляду по-своєму – хтось підбирає косметику та ефектне вбрання, а хтось навіть вирішується на пластичну операцію. Досвід попередніх років показує: пацієнтки вибирають саме листопад для таких хірургічних втручань, як мамопластика та абдомінопластикa. Цьому сприяють дві причини:

  • Легше приховати під одягом компресійну білизну і не жарко в ній ходити
  • Основна набряклість до свят встигне зійти, і можна зустрічати Новий рік уже перетвореною.

Малоінвазивні процедури

Для тих клієнток, хто хоче виглядати молодшим без серйозних змін, ми пропонуємо ефективні малоінвазивні процедури, так звані уколи краси: плазмоліфтинг, збільшення губ, ін’єкції ботоксу (диспорту), гіалуронової кислоти. Оскільки уколи краси не вимагають хірургічного втручання, то відновлення після них займає від декількох годин до декількох днів.

  • Плазмоліфтінг. Такі уколи краси виконуються в комплексі щонайменше з 3-х процедур з проміжком в 10-14 днів, тому Вам варто заздалегідь спланувати час. Під час проходження курсу можливі точкові синячки на місці проколів шкіри, які повністю проходять через 4-7 днів після ін’єкцій. Видимий ефект ці уколи краси дають вже за 1-2 тижні після завершення процедур. Результат плазмоліфтингу зберігається до року.
  • Ін’єкції ботоксу (диспорту). Уколи краси цими препаратами займають за часом близько 5-7 хвилин і вимагають реабілітації. Вже за 3-4 дні можна буде оцінити результат. Ефект після процедури зберігається 3-4 місяці. При регулярній “підколці” уколи краси достатньо повторювати двічі на рік.
  • Збільшення губ. В основі цієї процедури – введення шляхом ін’єкцій натурального наповнювача в порожнину губ (гіалуронової кислоти). Почервоніння, набряклість та “синячки” у місцях проколів шкіри проходять через кілька днів. Після ін’єкції рекомендується використовувати гігієнічну помаду протягом 3-4 днів. Отриманий ефект, який дають ці уколи краси, зберігається від 12 до 18 місяців.

Уколи краси – це безпечний та ефективний спосіб знову закохатися у своє відображення у дзеркалі, відчути себе молодше, привабливіше та впевненіше не лише у свята, а й у будь-який день року.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько