Обирай зручний спосіб зв'язку:

Грудні імплантати POLYTECH та ALLERGAN – «Vidnova» рекомендує!

Щороку тисячі жінок вибирають маммопластику як оптимальний спосіб отримати груди бажаного розміру та форми. Найчастіше пацієнток непокоїть якість ендопротезів, які мають стати частиною їхнього тіла.

У Клініці пластичної хірургії «Vidnova» використовуються імплантати для грудей двох широко відомих у світі виробників – Polytech (Німеччина) та Allergan (США). Чому саме ці бренди? Розкажемо докладніше про особливості та переваги кожного з них.

Polytech

ТМ Polytech виробляє імплантати для грудей із силікону 4-х різних форм: круглої, краплеподібної, укороченої овальної та анатомічної. Вони можуть мати два види зовнішньої оболонки: з мікрополіуретанової губки та текстуровану. Ми рекомендуємо своїм клієнтам ці імплантати для грудей, тому що вони мають найменший ризик виникнення капсулярної контрактури (ущільнення тканин навколо встановлених ендопротезів).

Імплантати для грудей ТМ Polytech заповнені силіконовим гелем. Силікон – це гіпоалергенний матеріал. Він найкраще імітує м’які тканини та зберігає свою структуру навіть у разі розриву оболонки. Термін служби даних ендопротезів необмежений.

Allergan

Імплантати для грудей цієї фірми відрізняються різноманітністю форм та розмірів: круглі та анатомічні, з текстурованою або гладкою поверхнею, заповнені силіконовим гелем. Такий широкий асортимент дозволяє пластичному хірургу підібрати оптимальний варіант, який задовольнить будь-які побажання пацієнта. ТМ Allergan веде строгий контроль своєї продукції, що перевіряється більш ніж 100 тестами.

Грудні ендопротези – це не ті речі, на яких можна заощадити. Від їхньої якості залежить результат мамопластики. Чому ж у «Виднові» використовують імплантати для грудей саме цих виробників?

ТМ Polytech та ТМ Allergan стояли біля витоків грудного ендопротезування. Компанії мають досвід роботи в цій галузі вже понад 30 років і встигли за цей час гідно себе зарекомендувати. Високий рівень якості їхньої продукції перевірено регулярними тестуваннями, медичними дослідженнями, а також досвідом жінок з усього світу. Проте, пацієнти нашої Клініки мають можливість замовити імплантати для грудей будь-якого виробника – вибір ми не обмежуємо.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько