Обирай зручний спосіб зв'язку:

Від першого дзвінка до операції: який шлях чекає на пацієнта в Клініці пластичної хірургії «Vidnova»?

Пацієнтів часто турбує невідомість, яка чекає на них за порогом клініки. Щоб ці переживання не турбували Вас, у цій статті ми розповімо, який шлях проходять наші пацієнти від запису на прийом до моменту операції.

Консультація пластичного хірурга в Клініці Vidnova безкоштовна і відбувається за записом, тому до поїздки до клініки Вам потрібно зв’язатися з адміністратором та погодити дату та час прийому.

Консультація пластичного хірурга

На першому прийомі пластичний хірург розпитає Вас про стан здоров’я, бажані зміни зовнішності, причини рішення зробити естетичну операцію. Плануючи свій візит до лікаря, Ви повинні чітко розуміти, як саме хочете змінити себе. Від цього залежить Ваша задоволеність кінцевим підсумком оперативного втручання.

Консультація пластичного хірурга – це саме той момент, коли Ви можете ставити будь-які питання щодо особливостей проведення хірургічного втручання та реабілітації. А тому варто заздалегідь підготувати список найважливіших для Вас питань, щоб не прогаяти значних деталей. Вже першому прийомі лікар змоделює майбутній результат з допомогою 3D моделювання зміни зовнішності на комп’ютері. Ви отримаєте уявлення про те, як виглядатимете після хірургічного втручання. При необхідності лікар випише Вам направлення на аналізи та обстеження вузьких спеціалістів.

Огляд вузьких спеціалістів

Огляд вузькопрофільних лікарів та здавання аналізів необхідні для отримання повної картини про стан здоров’я пацієнта. Персонал клініки підбирає час так, щоб ви могли пройти призначені обстеження за один день. Огляд вузькопрофільних лікарів, повне або лабораторне обстеження платні та оплачуються окремо.

Консультація + обстеження + операція в один день!

Консультація + обстеження + операція в один день – це можливо! Пацієнтам з інших міст найчастіше незручно їздити кілька разів у клініку – спочатку консультація пластичного хірурга, потім огляди лікарів та лабораторні обстеження тощо. Весь цей процес може тривати до двох-трьох тижнів. У Vidnova час перебування можна спланувати таким чином, щоб пройти консультацію, здати потрібні аналізи та зробити операцію в той самий день.

Це можливо при проведенні таких операцій, якблефаропластика, отопластику< /a>, лабіопластика, ліпофілінг, ринопластика (тільки кінчик носа), які проводяться під місцевим знеболенням та не потребують госпіталізації.

Консультація пластичного хірурга – це перший крок до вашого нового відображення у дзеркалі. Для запису на прийом достатньо залишити заявку на зворотній дзвінок на сайті Клініки або зателефонувати за номерами телефонів: +38(096)214-03-33

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько