Обирай зручний спосіб зв'язку:

Прощавай, 2016! Підсумки року, що минає

2016 рік, що минає, був наповнений безліччю пам’ятних моментів для співробітників Клініки пластичної хірургії «Vidnova». Насамперед, звичайно ж, це наші професійні здобутки. Озираючись на минулий рік, вже можна підбивати символічний підсумок. Отже, що ж змінилося за минулі 12 місяців?

Оновлена ​​операційна з обладнанням останнього покоління

Перше правило “Vidnova” – безпека пацієнтів. Тому повну реконструкцію хірургічних приміщень та закупівлю для них сучасного обладнання можна без сумнівів назвати головною подією минулого року. Тепер можна по праву говорити, що операційна наша клініка – одна з найкращих у країні.

Нові послуги для клієнтів

Розвиток та зростання неможливі без оновлень, особливо якщо йдеться про медичний заклад. Цього року ми продовжили працювати над зручністю для клієнтів. З’явилася зручна послуга – трансфер для іногородніх клієнтів.

Тільки вперед і крок назад!

Дипломи, нагороди та інші заслуги зовсім не є підставою, щоб припинити вчитися і розвиватися. Цього року Работенко С.А. та Замкової В.В. взяли участь у Першому міжнародному конгресі з естетичної хірургії під егідою ISAPS. Також Работенко С.О. брала участь у Міжнародній конференції «Курс естетичної хірургії Eurasian-2016» у Стамбулі, курсі-тренінгу «Сучасні тенденції у пластичній хірургії: груди» під керівництвом хірурга зі США Оскара Раміреса.

Запуск каналу YouTube

У році, що минає, одним з пріоритетних завдань було підвищення Вашої довіри до роботи Клініки. У зв’язку з цим ми розширили своє представництво в інтернеті та запустили офіційний канал «Vidnova» на YouTube. Там ви зможете побачити відеоісторії пацієнтів, що вже перетворилися, що дозволить поглянути на пластичну операцію очима пацієнтів, які вже пройшли через це.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько