Обирай зручний спосіб зв'язку:

Які пластичні операції будуть потрібні у 2017 році?

Розвиток естетичної хірургії йде семимильними кроками, і зупинок у цьому процесі поки що явно не передбачається. Нові технології в медицині зробили її безпечною та доступною, як ніколи раніше. Тому популярність пластичної хірургії з кожним роком дедалі більше зростає серед українців. У цій статті ми хочемо висвітлити питання про те, які естетичні оперативні втручання будуть найбільш популярними у 2017 році.

Пластична операція – 2017: рейтинг від Клініки «Vidnova»

5. Малоінвазивні процедури
Змінити зовнішність, не вдаючись до хірургічного втручання, допомагають так звані «уколи краси»: плазмоліфтинг, збільшення губ, ін’єкції ботоксу (диспорту) та гіалуронової кислоти.

4. Абдомінопластика
Це ефективний спосіб зробити живіт плоским і підтягнутим, позбутися в’ялості та розтяжок. Але найголовніше – дана пластична операція дає результат, що зберігається на все життя.

3. Ринопластика
Пластична операція дозволяє скоригувати довжину та ширину носа, надати йому естетично привабливого вигляду, виходячи з пропорцій обличчя пацієнта та його побажань.

2. Блефаропластика повік
Пластична операція на очах омолоджує погляд, видаляє зморшки, підтягує шкіру періорбітальної області і незмінно б’є рекорди популярності, тому що всього за місяць післяопераційної реабілітації робить людину зовні молодшою ​​мінімум на 10 років!

1. Мамопластика
Збільшення грудей втілює в реальність мрії жінок про обсяг та ідеальну форму молочних залоз. Вже не перший рік пластична операція з корекції грудей утримує першість серед затребуваних хірургічних втручань, і найближчим часом жодних змін у цьому рейтингу не передбачається.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько