Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пакет «IncontiLase»: лікування нетримання сечі

Стресове нетримання сечі – делікатна проблема, про яку сучасні жінки вважають за краще мовчати. Вона зустрічається у багатьох представниць прекрасної половини – особливо після пологів чи період менопаузи. Пік проходить на вік 35+.

У клініці Vidnova у Запоріжжі та Дніпрі представлений найбільш ефективний, безпечний та безболісний метод лікування стресового нетримання сечі – лазерна процедура IncontiLase на апараті Fotona (Словенія).

Процедура IncontiLase: особливості

Лікування проводиться на лазері останнього покоління Fotona. Обробляються стінки піхви та область сечівника. За допомогою спеціального імпульсу скорочуються колагенові волокна, які ущільнюють та підвищують еластичність тканин. Завдяки цьому усуваються симптоми нетримання сечі.

Дослідження показує: 72% пацієнток відзначають позитивні зміни вже після першої процедури.

Кому підходить

  • молодим мамам після народження дітей,
  • жінкам у період менопаузи,
  • жінкам, які зіткнулися з делікатною проблемою.

Пакет “IncontiLase”

Лазерне лікування нетримання сечі передбачає 1-3 процедури. Точна кількість визначається індивідуально на очній консультації з лікарем-гінекологом.

Клініка Vidnova у Запоріжжі та Дніпрі пропонує своїм пацієнтам пакет «IncontiLase» із 3-х процедур за вигідною ціною. Оплата здійснюється одномоментно за 3 сеанси.

З вартістю пакету «IncontiLase» ви можете ознайомитись у розділі «Ціни».

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько