Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластичний хірург Світлана Работенко виступила на конференції «Рік B-lite в Україні»

Провідна пластична хірург клініки Vidnova Світлана Работенко на запрошення компанії Polytech виступила на міжнародній конференції «Рік B-lite в Україні».

Конференція була присвячена 1 році з моменту реєстрації суперлегких імплантатів нового покоління B-Lite в Україні.

Світлана Работенко стала одним із трьох спікерів, які представляли Україну на заході. Фахівець ділилася практичними знаннями та досвідом, отриманими за рік роботи.

Пластичний хірург Світлана Работенко

Клініка Vidnova у 2019 році, після сертифікації B-Lite в Україні, однією з перших почала встановлювати суперлегкі імплантати. За цей час ми виконали понад 30 операцій зі збільшення грудей, підтяжки молочної залози з додатковим збільшенням силіконовими імплантатами, реімплантації.

Світлана Работенко відповіла на головне питання: чому все ж таки варто вибрати B-lite?

Легка вага. На консультації пацієнткам подобається легка вага B-Lite. Особливо вони відчувають його в порівнянні зі звичайними імплантатами, коли беруть до рук. Відмінність у вазі відчувається при встановленні імплантатів великого обсягу, як я демонструвала, а також під час занять спортом та активним відпочинком.
Стабільна форма. Імплантати B-LITE щільніші. Це можна віднести як до плюсу, так і мінусу. Так, за відчуттям груди щільніші, але при цьому ми отримуємо стабільну форму і відсутність брижі на шкірі. Що, погодьтеся, важливо.

Пластичний хірург Світлана Работенко - клініка Vidnova

Також пластичний хірург дала рекомендації щодо того, кому підходять B-LITE.

«Це ідеальне рішення для дівчат із щільними пружними тканинами. Вони підходять для проведення реімплантації, тому що пацієнтки при заміні найчастіше хочуть більшого обсягу. І, звичайно, я рекомендую їх дівчатам, які хочуть об’єм понад 300 мл», – підсумувала фахівець.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько