Обирай зручний спосіб зв'язку:

Революція молодості: масаж Старвак для обличчя з HydroPeptide

Обличчя – візитна картка кожної дівчини і вона має бути прекрасною. Сяюча і гладка шкіра, підтягнутий овал затребувані завжди, незалежно від віку.

Однак негативні зовнішні чинники, стан здоров’я, вік впливають на зовнішність не найкращим чином. Яке рішення

Зустрічайте інноваційну програму «революційної молодості» від лікарів-дерматокосметологів клініки Vidnova – масаж Старвак + anti-age-комплекс HydroPeptide. Фахівці для отримання максимального результату ефективно поєднують апаратний масаж та професійну косметику преміального класу.

Масаж Старвак + HydroPeptide: особливості процедури

Масаж обличчя на апараті нового покоління Starvac завдяки унікальному поєднанню вакууму та роликів покращує кровообіг та лімфоток, усуває набряклість.

Пептиди – прорив у косметології. Вони дозволяють контролювати старіння. Складний комплекс речовин активізує природні резерви організму. Отже, процеси старіння уповільнюються. Шкірний покрив збагачується вітамінами, антиоксидантами, гіалуроновою кислотою, яка утримує вологу.

Компоненти проникають у глибокі шари дерми. Ви отримуєте видимий ефект без застосування ін’єкційних процедур – ін’єкцій Диспорту, контурної пластики філерами.

Кому підходить

Масаж Старвак для обличчя з HydroPeptide підходить для будь-якого типу шкіри. Процедура буде ефективна як для зрілої шкіри, щоб уповільнити біологічний годинник, а також для молодої, як профілактика.

Результат помітний після першого сеансу! Після курсу ви побачите, як:

  • зменшилися тонкі, мімічні зморшки, розгладилися дермальні заломи на обличчі та шиї;
  • стали менш помітними вікові та пігментні плями;
  • овал обличчя став чітким – ліфтинг-ефект;
  • прийшов у норму водний баланс шкірного покриву;
  • зміцнилися судини;
  • вирівнявся колір обличчя та пішов ефект «втоми».

Подаруйте собі молодість! Пройти процедуру можна у Запоріжжі та Дніпрі.

Телефонуйте та записуйтесь у адміністраторів за тел.: 096 214 03 33

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько