Обирай зручний спосіб зв'язку:

Запитання-відповіді: операції для іногородніх пацієнтів

Пластичні операції з кожним днем ​​користуються все більшою популярністю. Сьогодні не обов’язково робити пластику у своєму регіоні, можна вибрати будь-який медичний заклад, виходячи з критеріїв якості, цінової політики та сервісу.
До клініки Vidnova досить часто звертаються іногородні пацієнти, які планують зробити операцію. Ми відповідаємо на найпоширеніші питання, пов’язані з нашими послугами, щоб іногородні відвідувачі змогли спланувати консультацію та операцію.

Як потрапити на консультацію

Первинну інформацію про заплановану хірургічну операцію можна отримати, зателефонувавши адміністраторам клініки Vidnova за тел.: +38(067)63-48-120, +38(044)390-96-90, +38(061)21-40 -333.
Для консультації із пластичним хірургом адміністратори підбирають зручну дату для іногородніх пацієнтів. На індивідуальній зустрічі обговорюються всі питання щодо естетичної операції післяопераційного періоду, визначається дата операції.

Час перебування

Пластичні операції вимагають перебування під наглядом фахівців від 1 до 3 днів. Для іногородніх пацієнтів у нашій клініці є комфортабельні кімнати з усім необхідним: телевізором, холодильником, окремим санвузлом та душовою кабіною, доступом до Wi-Fi. Також є кімната VIP-класу з гардеробною та зоною для відпочинку.
Ми пропонуємо смачне та здорове харчування. За бажанням замовлення можна робити з ресторану до себе в палату.

Для зручності та економії часу операції для іногородніх пацієнтів проводяться як «хірургія одного дня» – консультація, обстеження, операція виконуються за один день.

Послуга трансферу

Vidnova робить операції для іногородніх пацієнтів доступнішими. У клініці передбачено послугу комфортабельного трансферу безкоштовно.

Жителі Дніпра та області можуть скористатися авто бізнес-класу, яке доставить їх до дверей клініки.
Жителям інших регіонів, які їдуть до нас на консультацію чи операцію, оплачуємо квитки. Наше авто зустріне їх на вокзалі та привезе до клініки.

Оплата

Ознайомитись із вартістю послуг у клініці Vidnova можна тут. Ціни на операції для іногородніх пацієнтів такі ж, як і для всіх пацієнтів клініки, незалежно від місця проживання.

Записатися на прийом до спеціалістів клініки Vidnova можна за тел. онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько