Обирай зручний спосіб зв'язку:

Захоплюй ідеальною фігурою: масаж Старвак у Дніпрі

Будь-яка дівчина завжди прагне ідеальної фігури. Вакуумно-роликовий масаж на апараті Старвак (Starvac – Франція) – єдина методика, яка ефективно позбавляє зайвих сантиметрів на тілі та целюліту. Якщо ви живете у Дніпрі, то пройти курс апаратної корекції фігури можна у клініці Vidnova.

Курс вакуумно-роликового масажу, виконаний за допомогою інноваційного апарату Старвак, усуне «апельсинову скоринку», підтягне обвислі живіт і сідниці, відновить тонус шкіри, створить нові лінії тіла.

Принцип роботи масажу Старвак

Суть процедури полягає в унікальній методиці локального вакуумного впливу на шкіру та роликового масажу. Під впливом механізму формується шкірна складочка практично будь-яких розмірів та форми. Вона перекочується у напрямку ролика.

Методика є незамінною для роботи над зонами стегон, сідниць, живота, «галіфе».
Завдяки вакуумно-роликовому масажу розширюються венозні та лімфатичні судини, покращуючи лімфострум, посилюючи виведення рідини та токсинів. Він активує природний процес розщеплення жирів та нормалізує обмін речовин у тканинах.

Показання для вакуумного масажу

  • целюліт 1-3 стадії;
  • «жирові пастки» на животі, стегнах, сідницях, надколінних зонах;
  • в’ялість шкірних покривів;
  • набряки;
  • м’язові спазми.

Скільки потрібно процедур

Результат видно відразу після 1 сеансу! Рекомендований курс 8-10 сеансів для отримання максимального ефекту.
Вартість сеансу апаратного масажу Starvac дивіться тут

У клініці Vidnova діє спеціальна пропозиція на процедуру «4+1 – у подарунок»! Кожен 5-й сеанс масажу у подарунок! Акція триватиме до 30 червня.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько