Обирай зручний спосіб зв'язку:

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг порівнюють із ефектом перезавантаження комп’ютера. Це новий підхід у косметологічному омолодженні, розроблений лікарями естетичної медицини Швейцарії.

СУТЬ ПРОЦЕДУРИ

Плазмоліфтинг передбачає забір у пацієнта власної крові та прогін її через спеціальний апарат (центрифугу). Під дією центрифугування проходить реакція: від еритроцитів (червоних кров’яних клітин) відокремлюється плазма. Для ін’єкцій лікар-косметолог отримує концентровану плазму пацієнта.

Отриманий препарат – чисту субстанцію вводять під шкіру у проблемні зони. Концентрована плазма сприяє розгладжуванню зморшок за рахунок своїх ресурсів, повертає пружність і тонус шкірного покриву, прискорює обмінні процеси і прибирає проблеми шкіри.
Плазмоліфтинг у Львові та  Запоріжжі у клініці Vidnova абсолютно безпечний: відсутні ризики інфікування та алергічні реакції.

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ

Плазмоліфтинг сприяє усуненню таких косметичних та естетичних проблем:

  • перші зморшки, а також вікові зміни шкіри;
  • в’янення шкіри, її сухість і лущення;
  • вугрові висипання (акне та постакне);
  • рубці та шрами;
  • відновлення шкірного покриву після пілінгів (хімічного та лазерного).

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ

Плазмоліфтинг проводиться із застосуванням знеболювального крему і триває близько 1 години.
Результат помітний після першої процедури. Після ін’єкцій на обличчі можуть спостерігатися синці в місцях уколів – це нормальна реакція, яка проходить через 5-7 днів.

Омолодження плазмою рекомендовано курсом – 3-5 процедур з інтервалом 10-14 днів. Максимальний ефект настає після закінчення. Підтримуючі сеанси рекомендовані через 1,5-2 роки.

Плазмоліфтинг часто застосовують з такими косметичними процедурами, як контурна пластика філерами , мікроструми та ревіталізація.

Ціна плазмоліфтингу у Львові та Запоріжжі

З вартістю процедури та повним переліком цін на послуги медичної косметології можна ознайомитись у розділі «Ціни ».