Обирай зручний спосіб зв'язку:

Чистка зубів

Догляд за чистотою ротової порожнини – щоденний ритуал. Але навіть регулярний та правильний самостійний догляд не забезпечує ретельного видалення зубного нальоту. Із завданням не справляються ні традиційні, ні модні електричні зубні щітки. Поступово наліт твердне і перетворюється на зубний камінь. Саме він причина виникнення багатьох стоматологічних захворювань.

Чистка зубів у Запоріжжі – це професійна гігієна ротової порожнини, яка в клініці Vidnova проводиться за сучасними методиками – Air-Flow та з використанням ультрасучасного дентального мікроскопа. Процедура дозволяє позбутися бактерій та зубного каменю, відновлює блиск, білизну та привабливість посмішки. І найголовніше: чисті зуби – здорові зуби.

Чистка зубів

Показання до чистки зубів

Професійна гігієна ротової порожнини потрібна всім. Процедура рекомендована, як профілактика низки поширених стоматологічних захворювань та запалень пародонту.

Основними показаннями для чистки зубів у Запоріжжі є:
• виявлення твердих відкладень та/або м’якого зубного нальоту
• поява на поверхні емалі пігментації, потемніння зубів
• кровоточивість ясен
• неприємний запах з рота, який не усувається чищенням зубів та полосканнями
• профілактика захворювань ротової порожнини: карієсу, пародонтиту, гінгівіту та інших
• підготовка до стоматологічного лікування

Окрім суто медичних показань, важливим приводом для чищення зубів є естетика посмішки. Під час процедури зуби не тільки очищаються, а й поліруються, а емаль стає біліша на 2-3 тони.

Чистка зубів дентикюр

Одна з комплексних лікувальних та профілактичних методик чищення зубів у Запоріжжі – дентикюр. У процесі виконується ретельне видалення каміння та інших зубних відкладень, очищення ясенних кишень, обробка емалі.

До повного списку дентикюру входять такі процедури:
• ультразвукове зняття зубних відкладень (5 видів). Виконується за допомогою скайлера, який створює вібрацію певної частоти
• видалення зубного нальоту AirFlow
• очищення проміжків між зубами
• полірування емалі
Також можна зробити фторування та кальцинування.

У клініці Vidnova професійна гігієна ротової порожнини проводиться з використанням дентального мікроскопа. Багаторазове збільшення дозволяє стоматологу:
• прибрати найкрихітні частки відкладень із зубів
• очистити зони під яснами, без ризику травмувати їх
• ідеально заполірувати емаль, не пошкоджуючи тканини

Крім того, стоматолог під мікроскопом виявить можливі стоматологічні проблеми на ранніх стадіях.

Після процедури чистки зубів лікар проводить індивідуальний урок гігієни, дає рекомендації з гігієни ротової порожнини, індивідуально підбирає зубні пасти, щітки, нитки (флоси) виходячи зі стану ротової порожнини.

Технологія Air Flow для чистки зубів

Air Flow – у перекладі позначає «потік повітря» – технологія, створена в Швейцарії. Це найновіша методика чищення зубів, яка дозволяє на 100% прибрати з поверхні відкладення, освітлити та відбілити емаль.

Процедура Air Flow проводиться з використанням спеціальної суміші під тиском, у складі якої розчин харчової соди у поєднанні з водою та повітрям. Скочуючись на поверхні зуба порошок знімає наліт, а вода під тиском відразу змиває забруднення з поверхні зуба.

Очищувальна швейцарська суміш не є абразивом, тому травматичний ефект відсутній. Ми використовуємо лише оригінальні склади від офіційних виробників. Процедура Air Flow є максимально безпечною. Основна дія – безболісна шліфування та полірування поверхні зубів. Air Flow підійде для очищення зовнішньої поверхні та проміжків коронок, імплантатів, вінірів, інших штучних конструкцій.

Процес чищення зубів: як він відбувається?

Лікар видаляє всі види зубних відкладень у 3 етапи:

  • 1-й етап. Ультразвукове чищення / ультразвуковий скейлінг та чищення міжзубних проміжків

Це найбільш ефективний метод видалення зубного каменю. Для очищення використовується ультразвуковий скалер. Ультразвук дозволяє роздробити та видалити без пошкоджень емалі всі тверді відкладення, які зазвичай знаходяться під яснами.

Чистка зубів

  • 2-й етап. Видалення зубного нальоту апаратом Air Flow

Метод безконтактний. Тобто апарат фізично не торкається зубів і ясен пацієнта. Завдяки цьому ясна та емаль не ушкоджуються, і процедура не завдає дискомфорту.

Чистка зубів

  • 3-й етап. Полірування та фторування зубів

Після професійного очищення всіх проблемних поверхонь зубного ряду проводиться полірування. Для неї лікар використовує м’яку щітку та спеціальні пасти. Для закріплення ефекту завершуємо чищення зубів ремінералізацією та/або фторуванням (за показаннями).
Цей етап запобігає осіданню каменю та нальоту в майбутньому. Зуби стають глянсовими, і людина може самостійно вичищати наліт звичайною щіткою.

Професійна чистка зубів у середньому триває близько 1 години.

Особливості чистки зубів

Професійна гігієна ротової порожнини дозволяє прибрати зубний камінь і усунути інші проблеми з емаллю (потемніння, пігментація, втрата кольору тощо). Окрім цього, чищення зубів – це профілактика стоматологічних захворювань.
Наші фахівці рекомендують комплексне чищення з використанням різних методик. Адже ультразвук здатний повністю прибрати камені, але безсилий при пігментованому нальоті, пожовтінням у курців, слідами від частого вживання їжі. Тут чудово справляється технологія Air Flow.

Як часто потрібно робити чистку зубів?

Все залежить від конкретного випадку, способу життя, стану зубів та шкідливих звичок пацієнта, наявності у нього імплантатів чи мостових протезів. Стоматологи рекомендують проводити професійне чищення зубів у Запоріжжі 1 раз на 6 місяців, в індивідуальних випадках (за показанням стоматолога) 1 раз на 3-4 місяці.

Найкращим варіантом поєднуватиме процедуру з регулярними плановими відвідуваннями стоматологічного кабінету.

Переваги чищення зубів у Vidnova

У клініці Vidnova проводиться найефективніше чищення зубів у Запоріжжі! Наші переваги:
• працюють найкращі стоматологи
• застосовуються сучасне обладнання та сертифіковані матеріали
• процедура проводиться за допомогою дентальної оптики (мікроскопа)
• гарантуємо блискучий та довготривалий ефект від процедури

Детальніше з цінами ви можете ознайомитись у розділі «Ціни» або у адміністраторів клініки за тел: +38 (096) 214-03-33.