Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ревіталізація

Ревіталізація дослівно перекладається як «повернення життя». Популярна косметологічна процедура сприяє відновленню втрачених із віком властивостей шкіри. Вона в буквальному сенсі «зупиняє» час на обличчі.

РЕВІТАЛІЗАЦІЯ: СУТЬ ПРОЦЕДУРИ Ревіталізація

Ревіталізація у Львові та Запоріжжі у клініці Vidnova допомагає омолодити шкіру на клітинному рівні природним способом, зволоживши та запустивши процес її самовідновлення.

У процесі застосовуються препарати з біологічно активними речовинами. Найчастіше із синтезованою гіалуроновою кислотою, яка є найважливішим компонентом дерми. Потрапляючи в глибокі шари шкіри, вона сприяє виробленню колагенових волокон, за рахунок чого відбувається регенерація. Шкіра стає зволоженою, оновленою, без зморшок.

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ

Ревіталізація рекомендована дівчатам із 25-річного віку. Методику можна застосовувати для:

  • глибокого зволоження шкірного покриву;
  • незначна корекція контурів особи;
  • харчування шкіри та розгладження дрібних зморшок;
  • підвищення еластичності шкіри та тугора;
  • усунення пігментації на обличчі та шиї, нездорового кольору обличчя;
  • лікування рубців.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ

Ін’єкційна ревіталізація у Львові та Запоріжжіу клініці Vidnova проводиться таким чином: гіалуронова кислота у вигляді гелю вводиться тонкою голкою під шкіру. Речовина потрапляє у глибинні шари дерми та затримується там.
У сучасних препаратах для процедури містяться додаткові корисні речовини: вітаміни, амінокислоти, пептиди та нуклеотиди. Унікальний склад для ін’єкцій дозволяє досягти яскраво вираженого результату.
Ревіталізація не викликає у пацієнтів болючих відчуттів. Тим, у кого підвищена чутливість, лікар-косметолог клініки Vidnova наносить на місце уколу мазь з анестетиком.

КУРСИ ПРОЦЕДУРИ

Ін’єкційна ревіталізація у Львові та Запоріжжі у клініці Vidnova зволожує шкіру після 1-го сеансу – результат у дзеркалі помітний відразу. Через 2-3 сеанси шкіра розгладжується, підвищується пружність і еластичність, що є першими ознаками молодості.
Рекомендований курс процедур для стійкого ефекту – 3-5 сеансів із перерв у 2-4 тижні.

Методику омолодження можна поєднувати з популярними косметологічними процедурами – чисткою та пілінгом обличчя та карбокситерапією.

Ціна ревіталізації особи у Львові та Запоріжжі

З вартістю процедури та повним переліком цін на послуги медичної косметології можна ознайомитись у розділі «Ціни ».