Обирай зручний спосіб зв'язку:

Сучасне обладнання

За якими критеріями клієнт вибирає клініку пластичної хірургії? Можна з упевненістю сказати, що важливе місце у цьому переліку займає наявність у ній висококласної техніки відповідно до найновіших світових стандартів.

Яке сучасне обладнання використовується для проведення пластики у «Vidnova»?

Наша клініка щорічно оновлює техніку в операційній. На сьогодні вона оснащена обладнанням преміум-класу від провідних європейських виробників.

Лампа Volista від компанії MAQUET. Сьогодні у пластичній хірургії вона є єдиною в Україні. В основі її роботи лежить нова LED-технологія, яка не створює тіні, забезпечує розсіяне та м’яке світло над операційним столом, не нагріваючи його.

Сучасне обладнання

Електрокоагулятор ERBE VIO 300S. Ця конфігурація розроблена німецькими інженерами спеціально для пластичної хірургії. VIO 300S дає можливість безкровно здійснювати розріз тканин, що сприяє їхньому швидкому загоєнню та швидкій реабілітації.

Сучасне обладнання

Наркозно-дихальний апарат NEPTUNE від бельгійської компанії Мedec Benelux. Апарат дозволяє проводити інгаляйонну анестезію низьким потоком свіжого газу – Севофлураном. Цей метод є стандартом у західній Європі і дуже рідко зустрічається у наших стаціонарах. Перевага методу – безболісне входження та легкий вихід із наркозу. Севофлуран настільки безпечний, що дозволений для введення матерям, що годують.

Сучасне обладнання

Реанімаційно-хірургічний монітор ЮМ-300 фірми UTAS. Він доповнює роботу наркозно-дихального апарату та дозволяє контролювати всі зміни у стані пацієнта під час хірургічного втручання: концентрацію газу, частоту пульсу та дихання, артеріальний тиск тощо.

Сучасне Устаткування

Наявність даних приладів гарантує надійність операцій, що проводяться, і високий рівень безпеки оперованого. У нашій Клініці з великою відповідальністю ставляться до здоров’я клієнтів.