Обирай зручний спосіб зв'язку:

Життя після ринопластики: історія пацієнтки

Ринопластика (пластика носа) в Україні набирає популярності – вона стабільно посідає друге місце серед усіх операцій естетичної хірургії. Скоригувати форму носа та покращити зовнішній вигляд хочуть багато дівчат. Але як не розгубитися у великій кількості клінік, які пропонують свої послуги та зробити правильний вибір? Звісно, ​​варто звернути увагу на відгуки пацієнтів, які вже зробили операцію ринопластики в Україні.
Пропонуємо прочитати реальну історію нашої пацієнтки Олени.

Про бажання зробити операцію

Олена – життєрадісна та цілеспрямована дівчина. З дитинства її заповітною мрією було виправити форму носа. Дівчину не влаштовувала «родзинка» від природи – довгий з горбинкою та опущеним кінчиком ніс.

ринопластика в Україні фото
Альона до операції

Спочатку Альона звернулася з цією проблемою до іншого фахівця, який запропонував їй безопераційну методику корекції носа. Вона погодилася, бо дуже боялася хірургічного втручання. Фахівець встановив мезоніти. Ця методика на недовгий час допомогла, але потім нитки почали запалюватися. Це завдавало дискомфорту і псувало зовнішність нашої героїні.
Тоді Олена зрозуміла, що єдиний вихід для неї – операція ринопластики в Україні. Вона розпочала пошук інформації, дивилася фото до та після, читала форуми та відгуки. Вибір був очевидним – клініка Vidnova.

Ринопластика в Україні: як проходить

Олена прийшла до Vidnova на консультацію до пластичного хірурга Світлани Работенко у 2014 році. Спілкування настільки сподобалося дівчині, що вона одразу ж визначилася з операцією та обрала дату.

ринопластика фото1
Ринопластика в Україні передбачає візуалізацію майбутнього результату. Світлана Работенко за допомогою комп’ютерного моделювання створила нову зовнішність своєї пацієнтки.
Пластичний хірург провела відкриту ринопластику та витягла встановлені раніше мезоніти.

Про реабілітацію

Операція ринопластики в Україні передбачає швидкий період реабілітації. Олена трохи хвилювалася через можливі набряки та синці, на як виявилося, даремно. Пацієнтку постійно підтримував персонал клініки. Через 2 тижні дівчина вийшла на роботу. рино фото 1

Про нове життя

Ринопластика повністю змінила життя Олени. Вона повірила в себе та відчула смак життя. Зараз у дівчини улюблена робота, вона багато подорожує світом, але не забуває про клініку Vidnova та Світлану Работенко.

Ринопластика в Україні доступна кожному! Надихайтеся на нове життя, сповнене любов’ю!

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс