Обирай зручний спосіб зв'язку:

Сім найпопулярніших міфів про пластичну хірургію

Тема пластичних операцій зазвичай викликає живе обговорення у ЗМІ та соціальних мережах в Інтернеті. Багато людей хочуть замислюються про операцію, омолодження, скульптуру тіла, але роками не наважуються звернутися до клініки пластичної хірургії. Основна причина нерішучості – велика кількість міфів і домислів про пластику. Більшість з них легко можна розвінчати, а інші – пояснити.

У цій статті ми розглянемо сім найпопулярніших міфів про пластичну хірургію.

Міф 1. Пластична хірургія – це медицина для багатих

Більшість клієнтів пластичних хірургів роками мріяли про операцію перш ніж зробити її. Багато хто визнає, що зупиняло їх питання ціни. На жаль, у ЗМІ існує міф про дорожнечу пластичної хірургії. Він ґрунтується на тому, що ще 20-30 років тому пластику робили, переважно, знаменитості чи багаті люди. Справді, тоді багато операцій могли бути не по кишені обивателю із середнім доходом.

Але ті реалії залишились у минулому. Сьогодні пластичну операцію може зробити людина, яка живе на звичайну зарплатню. У наші дні багато клінік пластичної хірургії не тільки дотримуються лояльної цінової політики, але й пропонують безліч безопераційних процедур з омолодження та корекції. Вартість таких процедур набагато нижча, ніж вартість операції.

Ціни на послуги клініки пластичної хірургії залежать від її розташування. Наприклад, клініка «Віднова» у Запоріжжі пропонує фінансово доступні послуги, чим приваблює багатьох клієнтів з Києва та інших міст. При цьому кваліфікація наших фахівців не поступається європейською.

Міф 2. Пластична операція завжди дуже змінює зовнішність

Сторінки багатьох «жовтих» газет та Інтернет-видань рясніють «страшними» фото фантастичних пластичних операцій. Часто героями таких публікацій стають люди, які вирішили зробити свою зовнішність екзотичною, наприклад збільшити груди до 10 розміру або стати точною копією Супермена. Всі ці випадки – виняткові, вони жодною мірою не відображають реальної ситуації.

Основна мета будь-якого хірургічного втручання – покращення. Пластична хірургія буває не лише естетичною, а й реконструктивною. Тобто, спрямованої на відновлення органів та тканин після травм чи захворювань.

Естетична пластична хірургія також усуває певні дефекти чи проблемні моменти у зовнішності. Наприклад, видаляє розтяжки після вагітності, вирішує питання дуже невеликих грудей, викривленого носа або лопоухості.

Після операції людина стає більш привабливою, що підвищує її самооцінку. Але реальні зміни не будуть такими разючими, що кидаються в очі. Наприклад, за ринопластикою жінці будуть говорити, наскільки вона красива; але ті, хто робить цей комплімент, можуть навіть не здогадатися, що причина – у виправленні форми носа.

Лікування лопоухості надасть особі людини новий шарм, багато хто помітить, що чоловік або жінка стали набагато привабливішими. Але тільки близькі люди здогадаються, що зміна форми вушної раковини спричинила цей результат.

Після пластики зазвичай не доводиться міняти фото в паспорті або наново знайомитися зі старими друзями. Зовнішність стає привабливішою естетично, але не змінюється до невпізнанності.

Яку операцію вибрати – залежить лише від вас. Хірург може лише порадити найкращий варіант для усунення тієї чи іншої зовнішньої нестачі.

Міф 3. Застосування силіконових імплантатів небезпечне

Сьогодні у пластичній хірургії найчастіше застосовують силіконові імплантати. Силікон був обраний як найбезпечніший для людини матеріал, що не викликає алергії та відторгнення. Силікон для імплантатів відрізняється від матеріалу, який використовують у виробництві, наприклад, сантехніки. Існує медичний силікон, очищений від будь-яких небезпечних домішок, що має гарантію довічної безпеки для здоров’я людини.

Силікон повторює температуру тіла, залишається завжди м’яким, зовсім не відрізняється від м’язових тканин при дотику. Жінка, якій встановили силіконові імплантати, не відчуватиме їх.

Оболонка імплантату м’яка та міцна одночасно. Вона протистоїть будь-яким температурним та механічним навантаженням. Можна займатися активним спортом (серфінгом, катанням на сноуборді, бодібілдингом, стрибками з парашутом), можна літати подорожувати (літати літаком, спускатися в підземні шахти, бувати і на снігових вершинах і в спекотній пустелі) – і не переживати, що імплантат отримає пошкодження.

Лише серйозна травма здатна зашкодити оболонці, але й у цьому випадку людина не постраждає. Сьогодні у пластичній хірургії застосовуються лише імплантати п’ятого покоління. Усередині такого знаходиться щільний силіконовий гель, який не втрачає форми навіть при механічному пошкодженні оболонки.

Якщо таке станеться, імплантат можна буде легко вилучити та замінити без жодних наслідків.

Міф 4. Ефект від збільшення грудей зберігається все життя

Дійсно, сучасні імплантати мають довічну гарантію. Але на зовнішній вигляд грудей впливають інші чинники.

Груди можуть втратити пружність і опуститися, внаслідок, наприклад, різкого схуднення. Імплантат у такому разі збереже свою форму, але самі груди стануть «нижчими», втратить первинну привабливість.

Вікові зміни – птоз шкіри та тканин грудей – призводять до схожого ефекту, як і годування груддю. До речі, імплантат не заважає вигодовувати малюка материнським молоком!

Щоб повернути груди підтягнутий і пружний вигляд, потрібна підтяжка тканин або мастопексія. Це проста операція, яка дає помітний результат і не потребує тривалого відновлення.

Іноді жінки самі хочуть замінити грудний імплантат. На більший чи менший, або імплантат іншої форми. Якщо 10-15 років тому були популярні круглі імплантати, що надають грудей більш зухвалий вигляд, то нині попит мають більш природні форми – краплеподібні імплантати. Деякі клієнтки хочуть надати грудях природніших обрисів. Так роблять навіть знаменитості, наприклад, нещодавно Памела Андерсон відмовилася від своїх круглих форм на користь краплеподібних.

Міф 5. Пластична хірургія залишає помітні рубці

Це також міф. Хірург робить все можливе, щоб рубці стали абсолютно непомітними. Кожна технологія операції передбачає вибір хірургічного доступу із мінімумом розрізів. Сьогодні це зробити набагато простіше, ніж ще кілька років тому, адже багато клінік застосовують спеціальне обладнання, що полегшує проведення пластичної операції.

Наприклад, у клініці «Віднова» використовується ендоскоп для пластичних операцій. Доступ здійснюється через невеликий розріз (до 5 см), рубець якого ховається в природних шкірних складках. За допомогою ендоскопа навіть збільшують груди! Перевага такого методу полягає в тому, що лікар може зробити розріз далеко від місця проведення основних маніпуляцій. Ендоскопічний метод передбачає використання спеціального надточного відеообладнання, що допомагає хірургу стежити за ходом операції. Застосування ендоскопа значно знизило кількість побічних ефектів від операцій, покращило показники позитивного результату.

Рубці від операцій зазвичай зашивають косметичним швом. Усього за кілька тижнів ці шви стають зовсім непомітними, зливаючись із кольором шкіри.

Місця розташування рубців вибирають дуже ретельно. Це можуть бути як складки, так і лінія росту волосся (або зона волосся), пігментовані ділянки шкіри (наприклад, при доступі навколо ареоли), приховані від очей зони (пупок, міжягідна складка, за вухами), внутрішні доступи (у роті, через кон’юктиву очей тощо.

Міф 6. Ліпосакція – операція для «товстих»

Ліпосакція – одна з найпопулярніших у світі операцій. Її роблять у різному віці людям різної статі. Основна її мета – повернути фігурі стрункість, забрати зайві жирові відкладення. Загалом, це все, що знають обивателі про ліпосакцію, припускаючи, що така операція – найкращий спосіб схуднути.

Але це зовсім так. Ліпосакція видаляє до трьох літрів жирової клітковини за раз. При дуже великій вазі таке схуднення нічого не вирішує. Саме тому хірурги класифікують ліпосакцію насамперед як корекцію контурів тіла.

Ліпосакція допомагає зменшити обсяги у проблемних зонах – на животі, в області стегон та сідниць, під коліном, на передпліччях, у зоні підборіддя. Метод класичної ліпосакції полягає у «відсмоктуванні» жирових клітин за допомогою вакуумного впливу. У проблемну зону через крихітний розріз (кілька міліметрів) вводиться шприц з канюлею (порожня голка), через яку проводиться відсмоктування клітин.

Ліпосакція допомагає візуально стати стрункішою, придбати найкращі пропорції. Вона прибирає ефект «галіфе» на ногах та «рубенсівські подушки» на боках.

У тому місці, де було видалено жирову клітковину, вона більше не відновлюється. Однак це не означає, що людина більше ніколи не набере зайвої ваги. Адже жирові клітки є і в інших місцях! Тобто, погладшати після ліпосакції можна, хоча вага і буде трохи інакше розподілятися.

Тому лікарі дають рекомендації щодо харчування та способу життя, який допоможе після ліпосакції підтримувати досягнутий результат.

Міф 7. Після пластичної операції дуже тривала реабілітація

Будь-яке хірургічне втручання – стрес для організму, якому знадобиться час на повну реабілітацію.

Відновлення після пластики залежить від виду операції. Якщо це малоінвазивна процедура на кшталт ін’єкцій ботулотоксину, то відновлення відбувається через 1-2 дні. Серйозні хірургічні втручання потребують більшого часу на реабілітацію. Зазвичай від 2 до 6 місяців.

Реабілітація після пластичної операції залежить від багатьох факторів. Перший – індивідуальні особливості організму пацієнта, від чого залежить швидкість загоєння та швидкість повернення до повноцінного життя. Звісно, ​​велике значення має стан здоров’я пацієнта до операції. Якщо це активна людина, яка любить спорт, здорове харчування та не має хронічних хвороб – відновлення відбувається набагато швидше.

На якість реабілітації впливає навіть сезон. Вважається, що влітку не варто робити пластику без нагальної потреби, тому що спекотна погода сприяє запальним процесам шкіри, а сонячне світло може спричинити неправильну пігментацію рубців. З цієї причини заборонено відвідувати після операції лазні та сауни, засмагати на пляжі (заборона може бути до 6 місяців).

Після деяких операцій потрібно носити білизну, що фіксує, яка не дозволяє механічно впливати на зону, де проводилося хірургічне втручання. Наприклад, треба фіксувати груди після розміщення в ній імплантатів.

Реабілітація після пластичних операцій зазвичай не викликає відчутного дискомфорту у клієнта, хворобливий синдром усувається за допомогою лікарських препаратів, а потім зникає. Набряки найбільш яскраво проявляються в перші дні після операції, а потім стають непомітними, поки не йдуть зовсім.

Існує безліч способів стимулювати відновлення після операції. Наприклад, за допомогою спеціальних фізіотерапевтичних методик, таких як ультразвукова або струмова терапія. Клініка «Віднова» пропонує своїм клієнтам комплекс процедур, що відновлюють.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в