Обирай зручний спосіб зв'язку:

Абдомінопластика – популярна операція серед жінок всього світу

Абдомінопластика входить до десятки найбільш затребуваних операцій у світі. Як і ліпосакція, пластика живота повертає фігурі стрункість і красу. Абдомінопластику найчастіше роблять жінки після народження дітей.

США: скульптурна корекція фігури

Найбільш популярна абдомінопластика у США. Тут таку операцію роблять кілька десятків тисяч жінок щороку. Пластика живота входить до комплексної хірургічної корекції фігури, яка в американських клініках названа ліпоскульптурою.

Попит на ліпоскульптуру за даними Американської асоціації пластичних хірургів зростає на 3% щорічно. Не лише жінки, а й чоловіки роблять таку корекцію.

Ліпоскульптура складається з двох етапів: зниження ваги та видалення надлишків шкіри (у тому числі на животі). Перший етап зазвичай має на увазі ліпосакцію, хоча при досить великому обсязі зайвої ваги (понад 6 кг) потрібні й інші методики схуднення (у тому числі спеціальне харчування, спортивні навантаження та лікування від ожиріння). Обвислу шкіру видаляють в області живота, боків та стегон.

Багато жінок, які народжували, роблять ліпоскульптуру: спочатку забираються залишки жирової клітковини з живота (так зване «пупкове кільце», а також жирові складки, що утворилися під час вагітності), потім – проводиться абдомінопластика, щоб зробити живіт пружним і плоским.

Великобританія: пластика живота після баріатрії

Баріатричні методики спрямовані на зниження почуття апетиту, а також на пряме зменшення розмірів шлунка – і тим самим кількості споживаної їжі. Успішне лікування від ожиріння зазвичай призводить до втрати більше 10 кг, причому схуднення може бути досить різким – понад 1 кг на тиждень. У результаті, шкіра не встигає реагувати на скорочення жирової клітковини і обвисає (додатковим фактором птозу може бути вік і великі обсяги зайвої ваги, коли шкіра розтягнута дуже сильно і просто не може скоротитися і повернути еластичність).

Абдомінопластика після баріатричного лікування дає реальний шанс на якісно нове життя. Пластика живота прибирає залишки жиру та розтягнутої шкіри, повертаючи хорошу фігуру (багато пацієнтів з ожирінням раніше не мали такої підтягнутої та стрункої фігури, як після абдомінопластики).

Азія: пластик для усунення розтяжок

ліпосакція – одна з найбільш затребуваних операцій в ОАЕ, її роблять навіть дітям, які страждають на зайву вагу.

Абдомінопластику проходять жінки, які народжували або різко схудли. Навіть ті, хто від природи має гарну фігуру і не втратив її після вагітності, намагаються робити пластику живота, щоб усунути розтяжки після вагітності.

Україна: пластика живота – як шлях до ідеального тіла

У нашій країні пластика живота теж має попит. На жаль, багато молодих жінок не можуть скинути вагу після вагітності, а деякі мають проблеми з животом навіть у юному віці. Абдомінопластика допомагає стати струнким всім без винятку.

Показання для проведення абдомінопластики:

  • Наявність жирових складок на животі, обвисання шкіри (складка над нижньою частиною живота та лобковою кісткою);
  • Наявність розтяжок на животі (після вагітності або набору ваги);
  • Птоз шкіри (з’ясовується за положенням пупка);
  • Неестетичний вигляд живота, складки, попрілості, в’яла шкіра;
  • Наявність рубців після операцій або травм;
  • Пупкова грижа живота;
  • Діастаз м’язів живота після вагітності та народження дитини.

Абдомінопластика усуває всі ці недоліки. Під час операції висікається частина жирової клітковини та надлишок шкіри, формується (або переноситься) пупок, усуваються ділянки шкіри з розтяжками чи рубцями. Для лікування діастазу м’язів лікар зшиває м’язи живота, формуючи підтягнутий прес і зменшуючи обсяг талії.

Результат операції зберігається на все життя, проте після абдомінопластики треба дотримуватися режиму правильного харчування, щоб не почати повніти. Заборонено робити пластику живота жінкам, які ще планують вагітності.

Бережіть своє здоров’я та будьте завжди красивими!

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в