Обирай зручний спосіб зв'язку:

Красиві груди – ювелірна робота

Пластична хірургія грудей: які операції є в арсеналі?

Жіночі груди – це дуже тонкий інструмент, і він потребує індивідуального підходу. У цьому питанні всі критерії краси дуже відносні. Існує цілий спектр різноманітних проблем, викликаних різними причинами. Залежно від того, якою метою звернулася жінка до хірурга, фахівець може запропонувати їй кілька варіантів. Пластична хірургія грудей у ​​своєму арсеналі має підтяжку, зменшення, збільшення грудей і корекцію соска та ареоли.

Коли пластична хірургія грудей протипоказана?

Є ряд протипоказань однаковий всім пластичних операцій. Наприклад, наявність загострених хронічних захворювань, проблеми зі згортанням крові, діабет та інші. Пластична хірургія грудей, крім цих загальних протипоказань, включає в список ще й захворювання, пов’язані з проблемами молочної залози, такі як наявність злоякісних і доброякісних пухлин. Тому ця операція вимагає повноцінного обстеження організму та плюс ультразвукове дослідження грудей.

Бувають різні звернення, але найчастіше вони пов’язані з бажанням змінити і підкоригувати розмір грудей або підправити форму.

Наприклад, підтяжка грудей найчастіше виконується у жінок після пологів, грудного вигодовування або різкої втрати ваги. У таких випадках шкіра та м’язова тканина можуть надто розтягнутися та втратити свою еластичність. Дуже часто підтяжку поєднують із збільшенням. Але бувають і складніші проблеми, пов’язані з реконструкційною пластикою.

З чим пов’язане зменшення грудей?

Як було зазначено вище, пластична хірургія грудей багатогранна. Вона здатна допомогти будь-якій жінці отримати бажаний результат. І звернення з метою зменшення обсягів є не рідкістю.

Чим більший природний об’єм, тим важчі молочні залози, тим важче м’язам і шкірі утримувати вагу, отже, і процес обвисання починається раніше. Також дуже великі груди можуть впливати і на хребет, викликаючи біль у спині та відчуття тяжкості. Тому пластична хірургія грудей зменшення обсягів не рідкість. Але все ж таки жінки частіше виконують збільшення грудей, ніж зменшення.

Який обсяг найпопулярніший?

Пластична хірургія грудей вже давно є лідером серед інших видів пластики. Але у самій операції тенденції залишаються стабільними. На сьогоднішній день так само найчастішими є звернення жінок, які мріють отримати третій розмір.

Чи можна відразу змінити розмір з першого на п’ятий?

Безумовно, такі операції не виконуються за раз. Для переходу з першого до п’ятого необхідно щоб тканини та шкіра достатньо розтяглися для цього. Спочатку встановлюють ендопротези з більш маленьким об’ємом, наприклад, 100 мл, а потім їх замінюють на великі, наприклад, 300 мл. і так далі поки не досягнуть бажаного. На це знадобиться час.

Яке розміщення імплантатів передбачає пластичну хірургію грудей?

У наш час розташування імплантату здійснюється під м’яз. Для цього застосовують різні доступи. Їх всього три: під грудьми, в пахвовій западині та по ареолі.

Найбільш поширеним є доступ під грудьми. Оскільки в такому варіанті хірург відразу зможе потрапити під м’яз, не травмуючи молочну залозу, та й огляд буде досягнутий вигідніший. Але в даному випадку рубці все ж таки дещо помітніші, хоча і зливаються з часом зі шкірою, та й розташовуються в природній складці.

Доступ через пахву не забезпечить максимального огляду, це менш вигідно з точки зору операції, незважаючи на те, що рубець буде в вдалій зоні. Якщо пластична хірургія грудей здійснюється через ареолу, то в такому варіанті травматичність операції дещо більша, і часто такий доступ не рекомендують дівчатам, які не народжували.

Пластична хірургія грудей: чи впливає вік?

Пластична хірургія грудей проводиться у будь-якому віці. Основне обмеження: пацієнтка має бути старше 18 років. Якщо імплантат встановлений правильно і під грудний м’яз, він ніяким чином не впливає на роботу молочної залози, жінка може спокійно народжувати і вигодовувати дитину. Наявність імплантатів так само зможе убезпечити жінку від значного обвисання, розтягнута тканина та шкіра «лягатимуть» на імплантат» забезпечуючи більш привабливу форму. Після вигодовування, груди обвиснуть набагато менше, ніж якби не було імплантатів, і, швидше за все, знадобиться тільки корекція.

Бережіть себе і будьте прекрасні!

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в