Обирай зручний спосіб зв'язку:

Вік та підтяжка обличчя: який взаємозв’язок?

Сам процес старіння починається у кожної людини у певному віці, хтось у двадцять вириває перші сиві волоски, а хтось у свої п’ятдесят може похвалитися чудовою шевелюрою.

Саме шкіра одна з перших піддається процесу старіння, починаючи цей процес з двадцятип’ятирічного віку. Зумовлено це тим, що рівень колагену та еластину, які відповідають за її пружність, до цього віку значно знижується. А водночас швидкість вироблення нових клітин – зменшується.

До тридцяти п’яти років у жінки в організмі починається підготовка до менопаузи: перестає вироблятися колаген, епідерміс стає тоншим. У старшому віці, ближче до сорока п’яти років, активність сальних залоз також знижується, що впливає на виснаження верхнього шару шкіри. Без достатньої кількості колагену на шкірі починають з’являтися зморшки. На початкових стадіях старіння можуть допомогти різні косметичні засоби, пізніше – косметологічні процедури, а для корекції більш явних проявів – підтяжка обличчя хірургічним шляхом.

Як можна продовжити молодість?

До тридцяти років шкіра виглядає чудово, свіжо і красиво, і якщо є якісь зморшки, то здебільшого вони мімічні і підтяжка обличчя хірургічним шляхом не потрібна.

Старіння шкіри досить тривалий процес, і зміни видно не відразу: спочатку старіє внутрішній шар, при цьому зовні це малопомітно, і лише багатьом пізніше – зовнішній. Тому єдиний вік для початку застосування конкретного догляду за шкірою обличчя, що омолоджує, визначити проблематично – все індивідуально. Тому й підтяжка обличчя хірургічним шляхом не має точних вікових рамок.

Слідкувати за шкірою потрібно завжди, починаючи з юного віку. На початку – це зволоження, згодом, – догляд з антивіковим ухилом: крему, маски, пілінги. Коли цього стає недостатньо починається застосування косметологічних та малоінвазивних процедур, і вже після, для більш серйозної корекції та отримання постійного, тривалого результату омолодження, – підтяжка особи<< /a> хірургічним шляхом.

Метою даної операції є відновлення контуру обличчя, омолодження шкіри та усунення зморшок. Існує думка, що підтяжка обличчя хірургічним шляхом – це заняття для жінок за сорок, але це не зовсім так. Деякі представниці прекрасної статі, які схильні до раннього старіння, звертаються до хірургів значно раніше. Це може статися і в 30, і в 35.

Як зрозуміти чи потрібна Вам підтяжка обличчя хірургічним шляхом?

Для цього виду пластики існує ряд показань:

– Глибокі зморшки в області перенісся.

– Зовнішні куточки очей, що опустилися.

– Зморшки у скронево-скульвій частині.

– носогубні складки, що заглибилися.

– Друге підборіддя.

– Глибокі зморшки на щоках.

Підтяжка особи хірургічним шляхом забезпечують омолодження на сім-вісім років. Дані показники дуже залежать від віку пацієнта, початкового стану шкіри та інших факторів. Повторно підтяжку особи хірургічним шляхом дозволено через 5-10 років.

Але варто врахувати, що підтяжка обличчя хірургічним шляхом має і протипоказання. Таким чином, людям з тяжким захворюванням внутрішніх органів, інфекційними або онкологічними захворюваннями, а також з поганою згортанням крові цей спосіб омолодження не підходить.

Бережіть себе і будьте прекрасні!

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в