Обирай зручний спосіб зв'язку:

Результати пластики – назавжди?

У сучасному світі операції з пластичної хірургії проводяться щодня, і нерідко пацієнти, які отримали бажаний результат, задаються питанням: а як довго він зберігатиметься?

Є операції, які мають довгостроковий чи вічний ефект, а є такі, що вимагатимуть повторення.

Який час зберігатимуться результати пластики, залежить як і від операції, на яку ви зважилися, так і від способу життя, який ви ведете, звичок, типу шкіри, віку, коливання ваги та багатьох інших факторів. І все ж таки, як всі ці фактори впливають на тривалість ефекту від операції, яку ви наважилися зробити?

Молодість обличчя після пластики – вічна?

Після таких операцій на особі, як ринопластика, отопластика > і блефаропластика результат операції зберігається на все життя. На ефект після блефаропластики може вплинути лише старіння, коли відбувається
опущення верхньої частини м’яких тканин обличчя. Це виправляється за допомогою підтяжки брів, але навіть без неї ви виглядатимете набагато молодше за своїх однолітків. Що ж до ринопластики та отопластики, то ці результати пластики залишаються на все життя.

Менш довгострокові результати після введення ботокса (диспорту) та гіалуронової кислоти . Після ін’єкцій результати пластики можуть триматися тривалий час приблизно 4-6 місяців. Тривалість ефекту залежить від індивідуальних особливостей, типу шкіри та способу життя. Для того щоб продовжити результати пластики, будуть потрібні повторні ін’єкції, з кожною наступною процедурою проміжок між уколами стає більшим, а тривалість ефекту довше і може сягати 10-12 місяців.

Результати пластики тіла: на який час збережеться ефект?

Операції на тілі, такі як ліпосакція, збільшення грудей, абдомінопластика мають довгостроковий ефект.

Ліпосакція – це не спосіб схуднення, а лише допомога у коригуванні фігури. При ліпосакції жирові клітини забираються з певних ділянок тіла, і надалі жирова тканина не відновлюється. Тим не менш, незачеплена жирова тканина може змінюватися. Якщо людина набиратиме вагу, то й клітини збільшуватимуться в обсягах у певних місцях, де ліпосакція не проводилася. Результати пластики зберігатимуться, але в інших місцях обсяг збільшиться.

Що стосується пластики по збільшенню бюста, то ефект залишається на все життя. Виробники імплантатів дають довічну гарантію на власний продукт. Він не втрачає форми та пружності. Зміни можуть відбутися лише з віком, якщо груди будуть схильні до птози, але це легко коригується за допомогою підтяжки. Після цього ваш бюст і надалі радуватиме вас своїми формами.

Результат абдомінопластики довготривалий, але залежить від способу життя людини: харчування, занять спортом і так далі. Рекомендується робити абдомінопластику після вагітності.

Варто пам’ятати, що будь-які результати пластики можуть бути зіпсовані надмірним вживанням їжі та алкоголю, курінням та неправильним способом життя.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в