Обирай зручний спосіб зв'язку:

Які ціни на пластичні операції?

У даній статті представлена ​​аналітика цін на пластичну хірургію з урахуванням регіональності. Для порівняння були обрані найбільш популярні пластики в Україні: блефаропластика, збільшення грудей, ринопластика та абдомінопластика.

Інформація отримана зі сторінок офіційних сайтів та від адміністрації клінік, розташованих у Києві, Дніпропетровську (Дніпрі), Одесі та Запоріжжі.

Збільшення грудей

Мамопластика є найдорожчою операцією із аналізованого списку. Найбільш висока вартість пластичної операції цього виду спостерігається у столиці України – Києві. Тут середня нижня межа цін починається від 48700грн, у той час як верхня може перевищити і 125000. Такий розкид обумовлений не так вибором столичної клініки, як хірургом, який проводитиме пластику: чим відоміший і
Іменитий лікар, тим вище ціна на його послуги. Тому в одній і тій же клініці Києва вартість пластичної операції зі збільшення грудей може відрізнятися вдвічі, а то й утричі.

У регіонах, природно, ціни на порядок нижчі. Тут середня вартість пластичної операції стартує від 29000грн, і це в Запоріжжі, Одеські розцінки починаються з 38000, Дніпропетровські (Дніпровські) з 43000. Звернемо увагу, що в Дніпропетровську (Дніпрі) клінік, в яких безпосередньо проводяться хірургічні втручання відносно небагато, в даному регіоні досить розвинене проведення консультацій хірургів, які оперують у Києві та Одесі. До них можна записатися та потрапити на прийом у Дніпропетровську (Дніпрі), але на операцію необхідно буде приїхати до іншого міста.

Вартість пластичної операції зі збільшення грудей має ряд особливостей: на неї можуть впливати і вибір хірургічного доступу, і ціна імплантатів. В основному в прайсах ендопротези виносяться окремим пунктом, але іноді вони все ж таки включаються в загальну вартість пластичної операції. Цей момент варто враховувати при порівнянні.

Ринопластика

У разі вартість пластичної операції залежить від цього, перша це корекція чи наступні. Повторна ринопластика дещо дорожча. Знову ж таки, подібний поділ актуальний для Одеси та Києва, у клініках Запоріжжя вартість пластичної операції з корекції форми носа представлена ​​одним ціновим діапазоном.

Крім того, цінова політика може залежати ще й від кваліфікації хірурга. В одній і тій же клініці Києва ринопластика у доцента, доктора наук може бути дорожчою, ніж у пластичного хірурга без наукового ступеня. На відміну від столиці, в регіонах найчастіше ціни відрізняються лише між конкурентними клініками, а всередині одного центру вони статичні від лікаря до лікаря.

Абдомінопластика

Дуже важливо в даному випадку звертати увагу на те, що входить у вартість пластичної операції: чи враховано наркоз, чи враховано перебування пацієнта в клініці та на який період, а також звертайте увагу на післяопераційні перев’язки: у деяких центрах їх потрібно оплачувати окремо.

Блефаропластика

Вартість пластичної операції з підтяжки повік у всіх представлених регіонах ділиться в залежності від операції: нижня блефаропластика більш дорога, верхня – дешевше. У багатьох випадках ціна наркозу саме на цю пластику не враховується.

*Для зручності аналітики у вищенаведеній таблиці всі отримані дані були переведені в гривні з урахуванням поточного курсу.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в